800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL LA PIAZZA

  • Hotel umístěn mezi dvěma nedaleko vzdálenými plážemi
  • Ideální místo pro ty, kteří vyhledávají rušnou dovolenou s nočním životem a zábavou

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Doporučení

Tento hotel je novinkou v naší nabídce. Svým zákazníkům nabízí kvalitní servis a komfortní ubytování ve velmi příjemné vzdálenosti od jižní pláže. Je ideálním místem pro klienty, kteří hledají pro strávení své dovolené ubytování v rušném turistickém centru s nočním životem a kteří se chtějí bavit.

Pláž

Pláže v Primorsku (severní, vzdálená cca 350 m od penzionu a jižní, vzdálená cca 70 m od penzionu) jsou písečné, velmi prostorné, dlouhé několik kilometrů a svažující se postupně do moře. Ve vyhrazeném prostoru na severní pláži pro zákazníky CK SLUNEČNÍKY ZDARMA. Objednali jsme pro vás stovky slunečníků, jejichž celkový počet je omezen prostorem, který máme k dispozici. Půjčování slunečníků (mimo vyhrazený prostor CK) a lehátek na obou plážích za poplatek. Vodní sporty, tobogan (jižní pláž), občerstvení, bary. Na konci severní pláže se nachází nudistická pláž.

Poloha

Nachází se v rušném turistickém centru letoviska, kde pulzuje čilý noční život. Bary, restaurace a diskotéky jsou v provozu až do časných ranních hodin. Hotel La Piazza je vzdálen cca 70 m od jižní pláže a cca 350 m od severní pláže

Strava

Snídaně se podávají v hotelové restauraci a jsou servírované (výběr z jídelního lístku, na vyžádání lze připravit i speciální dietní menu). Možnost dokoupení večeří (večeře se podávají formou bufetu) nebo programu ALL INCLUSIVE SPECIAL v téže restauraci. Služby all inclusive special zahrnují plnou penzi formou bufetu (snídaně v době od 07:30 do 10:00 h, oběd v době od 12:30 do 14:00 h, večeře v době od 17:30 do 20:30 h) v restauraci CK Club Restaurant (cca 200 m). Dále zahrnuje malé dopolední a odpolední občerstvení formou balíčku (např. sendviče, slané nebo sladké pečivo apod.). Při snídani se podávají vybrané teplé nápoje a stolní voda, k obědu a večeři neomezená konzumace vybraných místních nealkoholických nápojů (limonád), stolní vody, jedna sklenice vína nebo sklenice piva.

Ubytování

Pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprchový kout, WC) jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny moderním nábytkem, TV/SAT, chladničkou a Wi-Fi (zdarma). Možnost jedné přistýlky (rozkládací pohovka). Maximální obsazenost tři dospělé osoby.

Vybavení

Hotel La Piazza svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí, výtah, pizzerii “Gusto Italia” s výbornou kuchyní a obchody v budově hotelu. Dětský klub v češtině a české Centrum animačních programů CK se nachází cca 200 m od hotelu.
Zdarma: Wi-Fi ve společných prostorách, parkoviště.

Vzdálenosti od hotelu

Hotel přímo v centru

Počasí

Primorsko

23°C Jasno

×