800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL MISTRAL III

Penzion svým klientům nabízí ubytování rodinného typu na velmi dobré úrovni v klidné části letoviska a příjemnou atmosféru. Dětský klub v češtině a české Centrum animačních programů Alexandria cca 500 m od penzionu.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Doporučení

Penzion Mistral III je novinkou v naší nabídce. Svým klientům nabízí ubytování rodinného typu na velmi dobré úrovni v klidné části letoviska a příjemnou atmosféru. Dětský klub v češtině a české Centrum animačních programů CK cca 500 m od penzionu.

Pláž

Pláže v Primorsku (severní, vzdálená cca 350 m od hotelu a jižní, vzdálená cca 550 m od hotelu) jsou písečné, velmi prostorné, dlouhé několik kilometrů a svažující se postupně do moře. Ve vyhrazeném prostoru na severní pláži pro zákazníky CK SLUNEČNÍKY ZDARMA. Objednali jsme pro vás stovky slunečníků, jejichž celkový počet je omezen prostorem, který máme k dispozici. Půjčování slunečníků (mimo vyhrazený prostor CK) a lehátek na obou plážích za poplatek. Vodní sporty, tobogan (jižní pláž), občerstvení, bary. Na konci severní pláže se nachází nudistická pláž.

Poloha

Penzion se nachází v klidné části letoviska. Je vzdálen cca 450 m od centra městečka, cca 350 m od severní pláže a cca 550 m od jižní pláže.

Strava

Bez stravy. Možnost dokoupení polopenze (snídaně a večeře se podávají formou bufetu) nebo programu ALL INCLUSIVE SPECIAL v nedaleké (cca 500 m) restauraci CK Club Restaurant. Služby all inclusive special zahrnují plnou penzi formou bufetu (snídaně v době od 07:30 do 10:00 h, oběd v době od 12:30 do 14:00 h, večeře v době od 17:30 do 20:30 h) v restauraci CK Club Restaurant (cca 500 m). Dále zahrnuje malé dopolední a odpolední občerstvení formou balíčku (např. sendviče, slané nebo sladké pečivo apod.). Při snídani se podávají vybrané teplé nápoje a stolní voda, k obědu a večeři neomezená konzumace vybraných místních nealkoholických nápojů (limonád), stolní vody, jedna sklenice vína nebo sklenice piva.

Ubytování

Pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC) jsou vybaveny moderním nábytkem, chladničkou, TV a varnou konvicí. Možnost jedné přistýlky.

Vybavení

Svým hostům nabízí vstupní halu s Wi-Fi (zdarma) a TV.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 450 m

Počasí

Primorsko

14°C Jasno

×