800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL PENZION STOYKOVI

Penzion Stoykovi je novinkou v naší nabídce. Výborná poloha – blízko pláže a centra letoviska, dětský klub v češtině a české Centrum animačních programů Alexandria cca 100 m od penzionu a vstup do Aquaparku v Primorsku pro děti v doprovodu dvou dospělých osob zdarma. Díky své atmosféře je ideální pro klienty všech věkových kategorií.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Doporučení

Penzion Stoykovi svým hostům nabízí výborná polohu blízko pláže a centra letoviska, Dětský klub v češtině a české Centrum animačních programů CK cca 100 m od penzionu. Díky své atmosféře je ideální pro klienty všech věkových kategorií.

Pláž

Pláže v Primorsku (severní, vzdálená cca 150 m od penzionu a jižní, vzdálená a cca 400 od penzionu) jsou písečné, velmi prostorné, dlouhé několik kilometrů a svažující se postupně do moře. Ve vyhrazeném prostoru na severní pláži pro zákazníky CK SLUNEČNÍKY ZDARMA. Objednali jsme pro vás stovky slunečníků, jejichž celkový počet je omezen prostorem, který máme k dispozici. Půjčování slunečníků (mimo vyhrazený prostor CK) a lehátek na obou plážích za poplatek. Vodní sporty, tobogan (jižní pláž), občerstvení, bary. Na konci severní pláže se nachází nudistická pláž.

Poloha

Penzion se nachází v severní části městečka, cca 100 m od centra letoviska a cca 150 m od severní pláže.

Strava

Bez stravy. Možnost dokoupení polopenze (snídaně a večeře se podávají formou bufetu) nebo programu ALL INCLUSIVE SPECIAL v nedaleké (cca 100 m) restauraci CK Club Restaurant. Služby all inclusive special zahrnují plnou penzi formou bufetu (snídaně v době od 07:30 do 10:00 h, oběd v době od 12:30 do 14:00 h, večeře v době od 17:30 do 20:30 h) v restauraci CK Club Restaurant (cca 100 m). Dále zahrnuje malé dopolední a odpolední občerstvení formou balíčku (např. sendviče, slané nebo sladké pečivo apod.). Při snídani se podávají vybrané teplé nápoje a stolní voda, k obědu a večeři neomezená konzumace vybraných místních nealkoholických nápojů (limonád), stolní vody, jedna sklenice vína nebo sklenice piva.

Ubytování

Pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC) jsou klimatizovány (za poplatek) a vybaveny TV, varnou konvicí a chladničkou. Možnost dvoulůžkových a třílůžkových pokojů bez přistýlky. Maximální obsazenost tři dospělí.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 100 m

Počasí

Primorsko

22°C Jasno

×