800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL PENZION VLADIMIROV

Penzion Vladimirov je novinkou v naší nabídce. Skládá se ze dvou budov. Svým hostům nabízí poklidnou rodinnou atmosféru, příjemné venkovní posezení a vybavený venkovní dětský kout. Dětský klub v češtině a české Centrum animačních programů Alexandria cca 250 m od penzionu, vstup do Aquaparku v Primorsku pro děti v doprovodu dvou dospělých osob zdarma. Díky své atmosféře je ideální pro klienty všech věkových kategorií, zvláště pak pro rodiny s dětmi.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Doporučení

Penzion Vladimirov se skládá se ze dvou budov. Poklidná rodinná atmosféra, příjemné venkovní posezení, vybavený venkovní dětský kout, Dětský klub v češtině a Centrum animačních programů CK cca 250 m od penzionu. Díky své atmosféře je ideální pro klienty všech věkových kategorií, zvláště pak pro rodiny s dětmi.

Pláž

Pláže v Primorsku (severní, vzdálená cca 200 m od hotelu a jižní, vzdálená cca 300 m od hotelu) jsou písečné, velmi prostorné, dlouhé několik kilometrů a svažující se postupně do moře. Ve vyhrazeném prostoru na severní pláži pro zákazníky CK SLUNEČNÍKY ZDARMA. Objednali jsme pro vás stovky slunečníků, jejichž celkový počet je omezen prostorem, který máme k dispozici. Půjčování slunečníků (mimo vyhrazený prostor CK) a lehátek na obou plážích za poplatek. Vodní sporty, tobogan (jižní pláž), občerstvení, bary. Na konci severní pláže se nachází nudistická pláž.

Poloha

Penzion se nachází v centrální části městečka, cca 200 m od severní pláže a 300 m od jižní pláže.

Strava

Bez stravy. Možnost dokoupení polopenze (snídaně a večeře se podávají formou bufetu) nebo programu ALL INCLUSIVE SPECIAL v nedaleké (cca 250 m) restauraci CK Club Restaurant. Služby all inclusive special zahrnují plnou penzi formou bufetu (snídaně v době od 07:30 do 10:00 h, oběd v době od 12:30 do 14:00 h, večeře v době od 17:30 do 20:30 h) v restauraci CK Club Restaurant (cca 250 m). Dále zahrnuje malé dopolední a odpolední občerstvení formou balíčku (např. sendviče, slané nebo sladké pečivo apod.). Při snídani se podávají vybrané teplé nápoje a stolní voda, k obědu a večeři neomezená konzumace vybraných místních nealkoholických nápojů (limonád), stolní vody, jedna sklenice vína nebo sklenice piva.

Ubytování

Pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC) jsou vybaveny TV, varnou konvicí a chladničkou. Možnost jedné přistýlky. Jsou zde k dispozici i rodinné pokoje (dva dveřmi oddělené standardní pokoje – dva pokoje se dvěma lůžky) se společným balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC). Maximální obsazenost čtyři dospělí.

Vzdálenosti od hotelu

Hotel přímo v centru

Počasí

Primorsko

15°C Převážně oblačno

×