800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL ROZA

Hodnocení:
6,5
z 10 na základě 1 recenze
Penzion Roza se nachází v klidné staré části letoviska a je vzdálen cca 350 m od centra letoviska, cca 250 m od severní pláže a cca 400 m od jižní pláže.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Pláž

Pláže v Primorsku (severní, vzdálená cca 250 m od penzionu a jižní, vzdálená cca 400 m od penzionu) jsou písečné, velmi prostorné, dlouhé několik kilometrů a svažující se postupně do moře. Ve vyhrazeném prostoru na severní pláži pro zákazníky CK SLUNEČNÍKY ZDARMA. Objednali jsme pro vás stovky slunečníků, jejichž celkový počet je omezen prostorem, který máme k dispozici. Půjčování slunečníků (mimo vyhrazený prostor CK) a lehátek na obou plážích za poplatek. Vodní sporty, tobogan (jižní pláž), občerstvení, bary. Na konci severní pláže se nachází nudistická pláž.

Poloha

Penzion Roza se nachází v klidné staré části letoviska a je vzdálen cca 350 m od centra letoviska, cca 250 m od severní pláže a cca 400 m od jižní pláže.

Popis

Penzion Roza je novinkou v naší nabídce. Ideální poloha, ubytování rodinného typu, dětský klub v češtině cca 300 m od penzionu, vstup do Aquaparku v Primorsku pro děti v doprovodu dvou dospělých osob zdarma.

Strava

Bez stravy. Možnost dokoupení polopenze. Snídaně a večeře se podávají formou bufetu v nedaleké (cca 300 m) restauraci CK Club Restaurant.

Ubytování

Pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC) jsou vybaveny varnou konvicí a chladničkou. Možnost dvou přistýlek.

Recenze

6,5
20. listopad 2011 / Sylvie Melichárková

Penzion Roza

Penzion je fajn, až na menší pokoj, který nám byl přidělen, pro 3 byl opravdu malý. A výhled na…

Celá recenze >

Počasí

Primorsko

17°C Jasno

×