Zobrazit všechny nabídky
Bulharsko | Ravda

ELVIRA


  Hodnocení

  3.3

  Poloha a popis

  Poloha

  Menší hotel se nachází v oblíbeném letovisku Ravda. Nejbližší restaurace, bary a obchůdky se nacházejí cca 300 m od hotelu. Do krásného historického městečka Nessebar je to cca 3 km. Letiště je vzdáleno cca 22 km od hotelu.

  Pláž

  Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází cca 150 m od hotelu a je oddělena místní komunikací. Na pláži je k dispozici barový servis (za poplatek). Lehátka a slunečníky jsou k dispozici zdarma. Plážové osušky jsou za poplatek.

  Standardní pokoje

  Standardně zařízené klimatizované pokoje mají koupelnu s vanou nebo sprchou a WC, TV, miniledničku a balkon nebo terasu. Na vyžádání lze zajistit dětskou postýlku zdarma.

  Stravování

  Lehké All Inclusive.

  www.elvirahotel.com

   

  Popis

  Příjemný hotel s prázdninovou atmosférou svým hostům nabízí recepci, restauraci, bar, minimarket a bezpečnostní schránky (za poplatek). Hotel má menší venkovní bazén se sladkou vodou. Lehátka a slunečníky jsou u bazénu zdarma. Oficiální kategorie hotelu je 2*.

  Internet

  Wi-Fi připojení je v restauraci, v přízemí hotelu a u bazénu zdarma.

  Sport a zábava

  Pro děti je zde dětské hřiště. Na pláži je nabídka vodních sportů za poplatek. Hotel je svou polohou ideální k večerní procházce a návštěvě místních restaurací, barů a obchůdků. Za návštěvu rozhodně stojí i nedaleké historické městečko Nessebar, které je zapsáno na Seznamu světového kulturního dědictví UNESCO.

  Vysvětlivky ke stravování

  LEHKÉ ALL INCLUSIVE: Snídaně (8.00–10.00), oběd (12.30–14.00) a večeře (18.00–20.00) formou bufetu. Neomezené množství místních vybraných alkoholických a nealkoholických nápojů (10.30–22.00).

  Počasí  12345678910111208162432°C