800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL OLYMP

Rodinný hotel Olymp se nachází v centrální části letoviska. Je vzdálen cca 180 m od malé písečné pláže, cca 150 m od centra letoviska a cca 3000 m od centra starobylého města Nesebr. Mezi oběma městy funguje pravidelná doprava.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Pláž

Menší písečná pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází cca 180 m od hotelu, slunečníky a lehátka na pláži za poplatek. Na pláži u hotelu - pronájem vodních šlapadel, na vzdálenější pláži - možnost pronájmu vodních skútrů a vodních lyží. Vše za poplatek.

Poloha

Rodinný hotel Olymp se nachází v centrální části letoviska a je vzdálen cca 180 m od malé písečné pláže, cca 150 m od centra letoviska a cca 3000 m od centra starobylého města Nesebr. Mezi oběma městy funguje pravidelná doprava.

Popis

Svým hostům nabízí příjemnou atmosféru a komfortní ubytování rodinného typu v centrální části letoviska. Díky své atmosféře je ideální pro klienty všech věkových kategorií.

Ubytování

Pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC) jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT a chladničkou. Možnost dvou přistýlek.

Vybavení

Svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí, bar a venkovní bazén s brouzdalištěm pro děti (lehátka u bazénu zdarma).

Počasí

Achtopol

19°C Polojasno

Kiten

19°C Polojasno

Primorsko

19°C Polojasno

×