800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL BELLA VISTA BEACH CLUB

Komfortní ubytování v klidném a tichém letovisku v nejjižnější části bulharského pobřeží, skvělá poloha (nad mořem a přímo na pláži), přátelská atmosféra, kvalitní služby, all inclusive, animační programy pro děti a dospělé, dítě zcela zdarma po celou sezónu.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Pláž

Jižní pláž, pláž u hotelu, je oslnivé místo s jemným pískem. Je velice prostorná a dlouhá několik set metrů. Slunečníky a lehátka na pláži za poplatek. Na pláži – občerstvení, pronájem vodních šlapadel, skútrů, windsurfingu atd. (vše za poplatek).

Poloha

Hotel se nachází v jižní části letoviska, nad mořem a přímo na pláži.

Popis

Komfortní ubytování v klidném a tichém letovisku v nejjižnější části bulharského pobřeží, skvělá poloha (nad mořem a přímo na pláži), přátelská atmosféra, kvalitní služby, all inclusive, animační programy pro děti a dospělé.

Strava

Služby all inclusive zahrnují plnou penzi formou bufetu (snídaně, oběd, večeře), dopolední svačiny v lobby baru v době od 10:30 do 11:00 h, odpolední svačiny v lobby baru v době od 16:00 do 17:00 h, občerstvení v denním baru u bazénu v době od 12:30 do 14:30 h, neomezená konzumace místních alkoholických a nealkoholických nápojů v barech a restauracích hotelu do 23:00 h. Uvedené časy jsou orientační.

Ubytování

Komfortní pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, fén, WC) jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT, minibarem (za poplatek), trezorem (za poplatek), telefonem a vysokorychlostním internetem (za poplatek). Jsou zde k dispozici dvoulůžkové pokoje s možností dvou přistýlek (maximální obsazenost 2 dospělí a 2 děti) a dvoulůžkové pokoje superior s možností dvou přistýlek (maximální obsazenost 4 dospělí).

Vybavení

Součástí hotelu je vstupní hala s recepcí, trezor v recepci za poplatek, restaurace s terasou, lobby bar, bulharská stylová restaurace a la carte (není součástí all inclusive), bar u bazénu, krytý bazén, venkovní bazén, dětský venkovní bazén, kojenecký venkovní bazén, slunečníky, lehátka, matrace a osušky u bazénu (zdarma), dětské hřiště s kolotočem, skluzavkou a houpačkou, dětský klub (hlídání a animace v němčině, bulharštině a ruštině), internetová kavárna, obchod, lékař, prádelna, hlídané parkoviště, velký konferenční sál na profesionální úrovni (kapacita 200 osob). Na recepci si můžete zapůjčit „Baby Phone“ (vratná kauce cca 15 EUR), nádobu na ohřev dětských lahví (vratná kauce cca 15 EUR), varnou konvici (vratná kauce cca 10 EUR). Dětská postýlka zdarma (nutno předem objednat).

Počasí

Achtopol

19°C Jasno

Kiten

19°C Jasno

Primorsko

19°C Jasno

×