800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyAPARTHOTEL VILLA MILENNIA

Hotel se nachází v severní části letoviska a je vzdálen cca 200 m od pláže.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Příjemný hotel se nachází v letovisku Slunečné pobřeží. Nejbližší nákupní možnosti jsou v těsné blízkosti, restaurace a bary najdete přímo na krásné dlouhé promenádě cca 200 metrů daleko. Letiště je vzdáleno cca 28 km.

Pláž

Veřejná písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází cca 250 m od hotelu, od kterého je oddělena místní komunikací. Na pláži jsou k dispozici pro hosty sprchy a WC. Lehátka a slunečníky jsou za poplatek.

Ubytování

Vkusně zařízené klimatizované apartmány (klimatizace v období 1. 5.–30. 9.) mají koupelnu se sprchou a WC, TV, miniledničku, kuchyňský koutek a balkon nebo terasu. Bezpečnostní schránky jsou k dispozici zdarma. Na vyžádání možnost zajistit dětskou postýlku za poplatek.

Stravování

Bez stravování nebo možnost zakoupení nápojového balíčku, který zahrnuje pivo, kávu, čaj a místní vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje.

Popis

Hotel je umístěn v pěkné udržované zahradě a hostům je zde k dispozici recepce, bazén a bar. Oficiální kategorie hotelu je 2*.

Internet

Wi-Fi připojení je ve veřejných prostorách, včetně pokojů, zdarma. Internetový koutek je také zdarma.

Sport a zábava

Slunečné pobřeží nabízí spoustu krásných zákoutí, která vybízejí k příležitostným procházkám, nákupům, relaxaci a k posezení v místních restauracích či barech. Na pláži jsou k dispozici vodní sporty za poplatek.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Vzdálenosti od hotelu

vzdálenost od Letiště: 28 km
Nákupní možnosti: přímo u hotelu

Počasí

Achtopol

22°C Jasno

Kiten

22°C Jasno

Primorsko

22°C Jasno

×