800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL JASMIN

Ideálně situovaný hotel v centrální části Slunečného Pobřeží. Hotel se nachází nedaleko Aquaparku, který jistě ocení zejména rodiny s dětmi.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

ideálně situovaný hotel v centrální části Slunečného Pobřeží. Hotel se nachází nedaleko Aquaparku, který jistě ocení zejména rodiny s dětmi.

Ubytování

příjemně vybavené 2lůžkové pokoje s možností maximálně 1 přistýlky mají všechny vlastní sociální zařízení s WC, SAT/ TV a balkon. Za příplatek možnost zapůjčení ledničky (minibaru). Dětská postýlka na vyžádání a za příplatek.

Vybavení

hotel má menší recepci s barem, směnárnou, dále venkovní bazén s barem a dětskou částí. Stravování probíhá v hotelu Kokič, který se nachází naproti hotelu Jasmin. Venkovní bazén je společný pro oba bloky (hotel Jasmin i hotel Kokič). Služby za poplatek: dětská postýlka, slunečníky a lehátka u bazénu, lednička na pokoji, vodní sporty na pláži.

Stravování

snídaně, za příplatek polopenze Snídaně: bufetové Obědy: servírované za příplatek Večeře: servírované za příplatek

Pláž

400 m od písčité pláže

Náš názor

Tento nový hotel je skvělou kombinací kvality a ceny, rozhodně doporučujeme všem, kteří chtějí poznat denní i noční život Slunečného Pobřeží s možností příjemného ubytování v centru.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Achtopol

15°C Převážně oblačno

Kiten

15°C Převážně oblačno

Primorsko

15°C Převážně oblačno

×