800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL JULI

Jednoduchý rodinný hotel Juli zařazujeme nově do naší nabídky pro jeho velmi dobrou polohu v blízkosti pláže a kvalitní služby.Hotel pořádá většinou každý večer hudební programy v přilehlé venkovní restauraci, zvláště pro mladou generaci.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Vybavení

Hotel má recepci v menší vstupní hale (trezor za poplatek), WI-FI ve společných prostorách zdarma, (na pokojích za poplatek), velkou restauraci, ve které jsou pořádány večerní hudební programy, hotelový bar, a la carte restauraci, kde se podávají mezinárodní pokrmy. Ke sportovnímu vybavení patří malý venkovní bazén s dětskou částí (lehátka a slunečníky u bazénu zdarma),obchůdky se suvenýry,možnost pronájmu aut a kol a směnárna.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje smožností až dvou přistýlek (druhá přistýlka pouze pro dítě do 13 let) jsou vybaveny koupelnou (WC, sprcha),TV/SAT, telefonem, klimatizací, chladničkou a balkonem.

Stravování

Snídaně formou bufetu, možnost dokoupení večeří na místě (6 Euro/dosp.osoba, 3 Euro/dítě do 12 let).

Pláž

Široká písčitá pláž Slunečného pobřeží s pozvolným vstupem do moře je vzdálena cca 80m. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek. Plážové bary, restaurace a vodní sporty za poplatek.

Počasí

Achtopol

18°C Bouřky

Kiten

18°C Bouřky

Primorsko

18°C Bouřky

×