Hotel a destinace
Sleva 500 Kč
Rezervujte si zájezd online a získejte
500 Kčslevu
Zobrazit všechny nabídky
Bulharsko | Slunečné pobřeží

PALAZZO

  Hodnocení

  27 reviews

  Poloha a popis

  Poloha a popis

  3* hotel Palazzo Residence a se nachází v letovisku Slunečné pobřeží, které je jedním z nejpopulárnějších a zároveň největších bulharských letovisek na pobřeží Černého moře. Destinace nabízí mnoho možností vyžití - od ochutnávání místních specialit v restauracích a kavárnách, přes degustaci místních alkoholických i nealkoholických nápojů v barech, až po vlnění v rytmu populární hudby na místních diskotékách. Nelze nezmínit pláž se zlatým pískem a pozvolným vstupem do moře, táhnoucí se v délce přes 8 km po pobřeží, která získala ocenění Modré vlajky za výjimečnou čistotu. K večeru se lze procházet po promenádě za doprovodu různorodých vystoupení pouličních umělců. Navštívit lze také dva aquaparky.

  Hotel leží v jižní části letoviska Slunečné pobřeží. Hromadnou dopravou lze dojet do vedlejšího známého města Nessebar disponujícím historickými pamětihodnostmi, které se nachází cca 2,5 km od hotelu. Mezinárodní letiště Burgas je vzdáleno cca 26 km.

  Stravování

  Hotel nabízí stravování formou all inclusive, které zahrnuje snídani, oběd a večeři v hlavní restauraci, odpolední občerstvení, místní nealkoholické a alkoholické nápoje.

  Časový harmonogram jídelního programu je následující:
  • 07:30-10:00 - snídaně formou bufetu
  • 12:30-14:30 - oběd formou bufetu
  • 15:30-17:00 - odpolední svačina podle týdenního menu - burgry, pizza, hot dogy, sendviče, dezerty (sušenky, koláče), zmrzlina
  • 18:30-21:00 - večeře formou bufetu

  Nápojový program, který zahrnuje místní nealkoholické a alkoholické nápoje, je možné čerpat v rozmezí 10:00-22:00 v baru u bazénu.


  Změna složení i časů all inclusive vyhrazena - dle vedení hotelu.

  Pláž a plážový servis

  Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálena cca 300 m od hotelu. Lehátka a slunečníky na pláži jsou k dispozici za poplatek.

  Pro děti

  Pro děti je k dispozici dětská část v plaveckém bazénu, dětské animační programy, dětská diskotéka.

  Sport a zábava

  Sport: kulečník, sportovní animační programy
  Zábava: stolní fotbal

  Služby v ceně

  Využívání hotelového bazénu, lehátka a slunečníky u bazénu, lednička na pokoji (prázdná).

  Kompletní nabídku služeb, které jsou zahrnuty v ceně zájezdu, získáte po příjezdu do hotelu.

  Služby za poplatek

  Masáže, kulečník, stolní fotbal, wi-fi připojení na pokoji, parkování.

  Kompletní nabídku služeb, které nejsou zahrnuty v ceně zájezdu a jsou za poplatek, získáte po příjezdu do hotelu.

  Poznámka

  Parkování je hotelovým hostům umožněno za poplatek.
  Domácí zvířata nejsou povolena.

  Vybavení pokoje

  V hotelu je možné se ubytovat v rodinných pokojích, které jsou vybaveny koupelnou s vlastním sociálním zařízením a vysoušečem vlasů, individuální klimatizací, satelitní televizí, telefonem, malou ledničkou, mají balkon s posezením. Wi-fi připojení na pokojích je k dispozici za poplatek.

  Vybavení hotelu

  Hotel Palazzo byl postaven v roce 2003. V roce 2010 prošel rekonstrukcí, v rámci které byly jeho interiéry zmodernizovány, díky čemuž v současnosti poskytuje svým hostům dostatečný komfort. Hotel sestává ze dvou budov, ve kterých se nachází celkem 140 pohodlně zařízených pokojů.

  V hotelu je k dispozici recepce (možnost pronájmu bezpečnostního trezoru), hlavní restaurace, supermarket, směnárna. V areálu se nachází venkovní bazén s oddělenou částí pro děti a barem.