800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL RIVA

již rezervován 35 x

  • Hotel s rozsáhlou zahradou a bazénem
  • Bohatý animační program v češtině pro děti i dospělé

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Kompletně zrekonstruovaný hotel s prázdninovou atmosférou leží na Slunečném pobřeží, jehož centrum je vzdáleno cca 800 m. Nejbližší nákupní možnosti jsou cca 50 m, restaurace, bary a kavárny cca 150 m. Vzdálenost hotelu od letiště je cca 30 km.

Pláž

Široká pláž s jemným pískem a pozvolným vstupem do moře leží cca 200 m od areálu hotelu. Lehátka a slunečníky jsou za poplatek. Na pláži nejsou k dispozici toalety a sprchy.

Standardní pokoje

Standardně vybavené pokoje s individuální klimatizací (1. 6.–30. 9.) mají malou koupelnu se sprchou, WC, telefon, SAT-TV, miniledničku (zdarma) a balkon nebo terasu. Na vyžádání lze zajistit dětskou postýlku (za poplatek cca 2,5 EUR/den). Klienti mohou využít ubytování v rodinných pokojích, které jsou buď prostornější, nebo mohou mít oddělenou ložnici.

Stravování

All Inclusive.
www.rivahotelbg.com

Popis

K zázemí hotelu patří vstupní hala s recepcí a směnárnou, 1 restaurace a 2 bary. Na recepci jsou k dispozici bezpečnostní schránky (za poplatek cca 2 EUR/den). V hotelové zahradě jsou vybudovány 2 bazény, z nichž 1 má oddělenou část pro děti. Lehátka a slunečníky jsou u bazénů k dispozici zdarma.

Internet

Hotel poskytuje Wi-Fi připojení v lobby zdarma, na pokojích za poplatek (cca 7 BGN/den).

Sport a zábava

Hotel pořádá večerní zábavní programy. Pro děti jsou zde připraveny speciální dětské programy, miniklub a hřiště. Sportovní aktivity jsou k dispozici dle programu animačního týmu.

Vysvětlivky ke stravování

ALL INCLUSIVE: Snídaně, oběd a večeře formou bufetu. Dopolední snack zahrnující pizzu, sendviče, kávu apod. Neomezené množství místních vybraných alkoholických a nealkoholických nápojů v barech a restauracích dle jejich otevírací doby.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 1 km
vzdálenost od Letiště: 30 km

Počasí

Achtopol

22°C Dešťové přeháňky

Kiten

22°C Dešťové přeháňky

Primorsko

22°C Dešťové přeháňky

×