800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL CONEVI

Penzion svým hostům nabízí ubytování rodinného typu v penzionu s překrásným výhledem na záliv a Staré Město a příjemnou atmosféru.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Doporučení

Penzion Conevi je novinkou v naší nabídce. Svým hostům nabízí ubytování rodinného typu v penzionu s překrásným výhledem na záliv a Staré Město a příjemnou atmosféru.

Pláž

Najdete zde dvě pláže – „městskou pláž“ (vzdálenou cca 400 m od penzionu) a pláž Charmanite (vzdálenou cca 400 m od penzionu). Městská pláž je prostorná, písečná, dlouhá několik set metrů a svažující se postupně do moře. Pláž Charmanite je písečná, několik kilometrů dlouhá a svažující se postupně do moře. Půjčování slunečníků a lehátek za poplatek (na obou plážích). Na pláži možnost pronájmu vodních šlapadel, vodních skútrů, vodních lyží a windsurfingu (vše za poplatek), jízdy na vodním banánu, občerstvení, bary.

Poloha

Nachází se v novém Sozopolu a je vzdálen cca 400 m od městské písečné pláže, cca 400 m od velké písečné pláže Charmanite, cca 350 m od centra Nového Města a cca 900 m od centra Starého Města.

Strava

Bez stravy.

Ubytování

Pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC) jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT a chladničkou. Možnost jedné přistýlky. Maximální obsazenost tři dospělí.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 350 m

Počasí

Achtopol

16°C Skoro jasno

Kiten

16°C Skoro jasno

Primorsko

16°C Skoro jasno

×