800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL GREEN LIVE RESORT

Elegantní komplex Green Life Beach Resort je novinkou a další opravdovou lahůdkou v naší nabídce. Spojení krásné přírody s komfortní atmosférou komplexu zajišťuje pocit bezstarostnosti. Díky své atmosféře je vhodný pro všechny věkové kategorie.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotelový komlex se nachází v krásné zahradě v blízkosti pláže, cca 3 kilometry od centra střediska Sozopol a cca 45 kilometrů od letiště v Burgasu.

Ubytování

Studia s kapacitou 2+1 mají vybavenou kuchyňku s jídelním koutem, klimatizaci, televizor, lednici, koupelnu se sprchou a balkon, nebo terasu s výhledem na bazén, do zahrady a okolí. K dispozici jsou apartmány s jednou nebo dvěma ložnicemi se stejným vybavením.

Vybavení

Hala s recepcí 3 bazény pro dospělé, bazén pro děti, restaurace s barem, dětské hřiště a dětský klub, obchody, bar u bazénu, kadeřník, trezor v recepci za úhradu a bezdrátový internet WI-FI v celém areálu zdarma.

Stravování

Polopenze bufetovým způsobem.

Sport a zábava

Stolní tenis, kulečník, stolní fotbal, elektronické hry, masáže, tenisový kurt a multifunkční hřiště na fotbal a košíkovou. Možnost dopravy do centra Sozopolu vláčkem několikrát denně.

Pláž

Krásná dlouhá, písečná pláž je cca 350 metrů od hotelu. Lehátka a slunečníky na pláži jsou za poplatek.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 3 km
vzdálenost od Letiště: 45 km

Počasí

Achtopol

19°C Jasno

Kiten

20°C Jasno

Primorsko

20°C Jasno

×