800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL ANTARES

Hotel se nachází v klidné části Nového Sozopolu, je vzdálen cca 150 m od městské písečné pláže a cca 150 m od pláže Charmanite.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotel se nachází v klidné části Nového Sozopolu, je vzdálen cca 150 m od městské písečné pláže a cca 150 m od pláže Charmanite.

Ubytování

Pokoje jsou vybaveny novým nábytkem, vlastním sociálním příslušenstvím (sprcha, umyvadlo, WC), balkonem, TV s kabelovou anténou, klimatizací a ledničkou. Možnost jedné přistýlky. K dispozici jsou i hotelové apartmány.

Vybavení

Hotel se skládá ze dvou budov v bezprostřední blízkosti.

Stravování

Snídaně je rozšířená kontinentální - servírovaná a podává se v hotelové restauraci.

Sport a zábava

Na pláži možnost pronájmu vodních kol, vodních skútrů, vodních lyží a windsurfingu, jízdy na vodním banánu, tobogán - vše za poplatek. Diskotéky, stylové restaurace, bary.

Pláž

Najdete zde dvě pláže – městská pláž a pláž Charmanite. Městská pláž je prostorná, písečná, dlouhá několik set metrů a svažující se postupně do moře. Pláž Charmanite je písečná, několik kilometrů dlouhá a svažující se postupně do moře. Půjčování lehátek a slunečníků za poplatek (na obou plážích). Vodní sporty, tobogan (pláž Charmanite), občerstvení, bary.

Náš názor

Vhodné pro všechny věkové kategorie, zvláště pak pro mladé. Doporučujeme všem, kteří chtějí trávit dovolenou v blízkosti pláže v ubytování vyššího standardu.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Achtopol

19°C Jasno

Kiten

19°C Jasno

Primorsko

19°C Jasno

×