800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL LOLA

Hotel Lola se nachází cca 200 m od centra Nového Sozopolu . Je vzdálen 450 m od městské pláže a 350 od pláže Charmanite.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotel Lola se nachází cca 200 m od centra Nového Sozopolu . Je vzdálen 450 m od městské pláže a 350 od pláže Charmanite.

Ubytování

Pokoje jsou vkusně a moderně zařízené a vybavené moderním nábytkem, TV se satelitem, klimatizací, minibarem, telefonem, internetovou přípojkou, balkonem a vlastním sociálním zařízením (WC, sprcha nebo vana, umyvadlo, fén). Možnost jedné přistýlky.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, sejf na recepci za poplatek, lobby bar, pokojový servis, venkovní bazén (slunečníky a lehátka u bazénu – zdarma. Zdarma je zajištěna pravidelná autobusová doprava do centra starého Sozopolu, na městskou pláž a na pláž Charmanite – Shuttle Bus.

Stravování

Snídaně se podává formou švédského stolu. Možnost dokoupení večeří (servírované).

Sport a zábava

Na pláži možnost pronájmu vodních kol, vodních skútrů, vodních lyží a windsurfi ngu, jízdy na vodním banánu, tobogán – vše za poplatek. Diskotéky, folklórní programy, stylové restaurace, bary.

Pláž

Najdete zde dvě pláže – „carskou pláž“ a pláž Charmanite. Carská pláž je prostorná, písečná, dlouhá několik set metrů a svažující se postupně do moře. Pláž Charmanite je písečná, několik kilometrů dlouhá a svažující se postupně do moře. Půjčování lehátek a slunečníků za poplatek (na obou plážích). Vodní sporty, tobogán (pláž Charmanite), občerstvení, bary.

Náš názor

Doporučujeme všem, kteří preferují ubytování poblíž historické části městečka.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Achtopol

10°C Jasno

Kiten

10°C Jasno

Primorsko

10°C Jasno

×