800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL PENZION FILAND

Penzion se nachází cca 200 m od centra Nového Sozopolu . Je vzdálen cca 300 m od městské pláže a cca 500 m od pláže Charmanite.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Penzion se nachází cca 200 m od centra Nového Sozopolu . Je vzdálen cca 300 m od městské pláže a cca 500 m od pláže Charmanite.

Ubytování

Penzion s velice příjemnou atmosférou. Pokoje jsou vybavené vlastním sociálním zařízením (sprcha, umyvadlo, WC), chladničkou, TV s kabelovou přípojkou a balkonem. Možnost jedné přistýlky (rozkládací křeslo).

Stravování

Bez stravování. Možnost dokoupení snídaní. Snídaně je servírovaná a podává se přímo v penzionu.

Sport a zábava

Na pláži možnost pronájmu vodních kol, vodních skútrů, vodních lyží a windsurfingu, jízdy na vodním banánu, tobogán - vše za poplatek. Diskotéky, folklórní programy, stylové restaurace, bary.

Pláž

Najdete zde dvě pláže – městská pláž a pláž Charmanite. Městská pláž je prostorná, písečná, dlouhá několik set metrů a svažující se postupně do moře. Pláž Charmanite je písečná, několik kilometrů dlouhá a svažující se postupně do moře. Půjčování lehátek a slunečníků za poplatek (na obou plážích). Vodní sporty, tobogan, občerstvení, bary.

Náš názor

Vhodné pro všechny věkové kategorie. Doporučujeme všem, kteří chtějí preferují ubytování poblíž historické části městečka.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Achtopol

13°C Jasno

Kiten

13°C Jasno

Primorsko

13°C Jasno

×