800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL SELENA BEACH

  • V blízkosti vyhlášená pláž Bamboo
  • Vodní sporty za poplatek

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotel Selena Beach se nachází v nejjižnější klidné části Sozopolu zvané Budžaka. Je vzdálen cca 50 m od menší písečné pláže, cca 600 od velké písečné pláže Charmanite a cca 1000 m od centra městečka.

Ubytování

Pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, umyvadlo, WC, fén) jsou klimatizovány a vybaveny minibarem, TV a telefonem. Možnost jedné přistýlky.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, trezor v recepci (za poplatek), restaurace, venkovní bazén s brouzdalištěm pro děti, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, jacuzzi, sauna (za poplatek), biliár, stolní tenis (vše za poplatek), dětský koutek.

Stravování

Snídaně se podávají formou švédských stolů v hotelové restauraci. Možnost dokoupení večeří (servírované).

Pláž

Najdete zde dvě pláže – „pláž Budžaka“ a pláž Charmanite. Pláž Budžaka je menší, písečná, dlouhá pár set metrů a svažující se postupně do moře. Pláž Charmanite je písečná, několik kilometrů dlouhá a svažující se postupně do moře. Půjčování lehátek a slunečníků za poplatek (na obou plážích). Možnost pronájmu vodních šlapadel, vodních skútrů, vodních lyží a windsurfingu, jízdy na vodním banánu, občerstvení, bary (pláž Charmanite). Vše za poplatek.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 1 km

Počasí

Achtopol

20°C Jasno

Kiten

20°C Jasno

Primorsko

20°C Jasno

×