800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyVILA SOZOPOL

Vila Sozopol je opravdovou lahůdkou v naší nabídce. Nachází se v klidné historické části Starého Sozopolu, přímo nad mořem a je vzdálena cca 500 m od pláže. Jedná se o kompletně zrekonstruovaný komplex dvou historických budov přímo nad mořským útesem.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Vila Sozopol je opravdovou lahůdkou v naší nabídce. Nachází se v klidné historické části Starého Sozopolu, přímo nad mořem a je vzdálena cca 500 m od pláže. Jedná se o kompletně zrekonstruovaný komplex dvou historických budov přímo nad mořským útesem

Ubytování

Venkovní bazén, lehátka u bazénu - zdarma, bar. Součástí každého pokoje je vlastní sociální zařízení (sprcha, umyvadlo a WC). Jen některé pokoje jsou vybaveny balkonem. Možnost jedné přistýlky. K dispozici jsou zde malé (A2) a velké (A4) hotelové apartmány: A 2+1 - malý apartmán - ložnice, denní místnost s lůžkem, sociální příslušenství (sprcha, umyvadlo, WC), kabelová televize, výhled na moře, balkon (jeden z apartmánu není vybaven balkonem) A 4+1 - velký apartmán - dvě ložnice, denní místnost s lůžkem, sociální příslušenství (sprcha, umyvadlo, WC), balkon, kabelová televize, výhled na moře.

Stravování

Snídaně se podává formou švédského stolu v denním baru.

Sport a zábava

Na pláži možnost pronájmu vodních kol, vodních skútrů, vodních lyží a windsurfingu, jízdy na vodním banánu - vše za poplatek. Diskotéky, folklórní programy, stylové restaurace, bary.

Pláž

Najdete zde písečnou pláž s pozvolným vstupem do moře. Na pláži řada atrakcí a sportovního vyžití.

Náš názor

Vhodné pro všechny věkové kategorie. Doporučujeme všem, kteří chtějí trávit dovolenou ve velmi romantickém místě v ubytování vyššího standardu. Hotel je postaven na jednom z nejpůsobivějších míst v Starém Sozopolu.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Achtopol

14°C Polojasno

Kiten

14°C Polojasno

Primorsko

14°C Polojasno

×