800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL ZORA

Nový apartmánový komplex Zora se nachází v nejjižnější klidné části Sozopolu zvané Budžaka, cca 1000 od velké písečné pláže Charmanite. Zdarma je zajištěna pravidelná autobusová doprava do centra starého Sozopolu, na městskou pláž a na pláž Charmanite – Shuttle Bus.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Nový apartmánový komplex Zora se nachází v nejjižnější klidné části Sozopolu zvané Budžaka, cca 1000 m od velké písečné pláže Charmanite. Zdarma je zajištěna pravidelná autobusová doprava do centra starého Sozopolu, na městskou pláž a na pláž Charmanite – Shuttle Bus.

Ubytování

Apartmánový komplex Zora se skládá z apartmánů A 2+2 (ložnice – dvě lůžka a obývák s kuchyňským koutem) a apartmánů A 4+2 (dvě ložnice a obývák s kuchyňským koutem). Apartmány jsou klimatizované a vybavené novým vkusným nábytkem, rozkládací sedací soupravou, chladničkou, TV se satelitem, vlastním sociálním zařízením (WC, Poloha: Nový partmánový komplex Sunrise se nachází v nejjižnější klidné části Sozopolu zvané Budžaka, cca 1000 od velké písečné pláže Charmanite. Zdarma je zajištěna pravidelná autobusová doprava do centra starého Sozopolu, na městskou pláž a na pláž Charmanite – Shuttle Bus. Vybavení: Lobby bar, trezory za poplatek, venkovní bazén (slunečníky a lehátka u bazénu – zdarma), dětský bazén se skluzavkou, hlídané parkoviště, venkovní dětský koutek. Ubytování: Apartmánový komplex Sunrise se skládá z apartmánů A 2+2 (ložnice a obývák s kuchyňským koutem) a apartmánů A 4+2 (dvě ložnice a obývák s kuchyňským koutem). Apartmány jsou klimatizované a vybavené novým vkusným nábytkem, chladničkou TV se satelitem, vlastním sociálním zařízením (WC, sprcha, umyvadlo) a balkonem. Kuchyňský kout je vybaven ledničkou, mikrovlnnou troubou, vařičem, opékačem topinek a linkou se základním vybavením. Možnost dvou přistýlek. sprcha, umyvadlo) a balkonem. Kuchyňský kout je vybaven ledničkou, mikrovlnnou troubou, vařičem, opékačem topinek a linkou se základním vybavením. Možnost dvou přistýlek

Vybavení

Lobby bar, velký venkovní bazén s brouzdalištěm pro děti (slunečníky a lehátka u bazénu – zdarma), obchod, trezory – za poplatek, parkoviště, venkovní dětský koutek.

Stravování

Možnost dokoupení snídaní (formou rozšířené kontinentální).

Sport a zábava

Na pláži možnost pronájmu vodních kol, vodních skútrů, vodních lyží a windsurfi ngu, jízdy na vodním banánu, tobogán – vše za poplatek. Diskotéky, folklórní programy, stylové restaurace, bary.

Pláž

Najdete zde dvě pláže – „carskou pláž“ a pláž Charmanite. Carská pláž je prostorná, písečná, dlouhá několik set metrů a svažující se postupně do moře. Pláž Charmanite je písečná, několik kilometrů dlouhá a svažující se postupně do moře. Půjčování lehátek a slunečníků za poplatek (na obou plážích). Vodní sporty, tobogán (pláž Charmanite), občerstvení, bary.

Náš názor

Doporučujeme všem, kteří chtějí strávit dovolenou mimo letoviska. Blízkost malebného městečka Sozopol činí z apartmánového komplexu velice vyhledávanou ubytovací kapacitu. Vhodné pro všechny věkové kategorie. Sport: Na pláži

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Achtopol

20°C Jasno

Kiten

20°C Jasno

Primorsko

20°C Jasno

×