800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL SUN PALACE & RIVIERA

Je vzdálen cca 20 m od písečné pláže, cca 1000 m od centra letoviska Svatý Vlas a cca 5 km od Slunečného Pobřeží. Komplex zajišťuje (za poplatek) autobusovou dopravu (shuttle bus) do letoviska Slunečné Pobřeží a starobylého městečka Nesebr, jízdní řad je k dispozici v recepci komplexu.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Pláž

Najdete zde prostornou písečnou pláž (vzdálenou cca 50 m) s pozvolným vstupem do moře. Slunečníky a lehátka na pláži za poplatek. Možnost pronájmu vodních šlapadel, vodních skútrů, vodních lyží a windsurfingu (vše za poplatek).

Poloha

Je vzdálen cca 50 m od písečné pláže, cca 1000 m od centra letoviska Svatý Vlas a cca 5 km od Slunečného Pobřeží. Komplex zajišťuje (za poplatek) autobusovou dopravu (shuttle bus) do letoviska Slunečné Pobřeží a starobylého městečka Nesebr, jízdní řad je k dispozici v recepci komplexu.

Popis

Hotel & apartments Sun Palace & Riviera je součástí architektonicky velmi originálního komplexu Dinevi Resort. Ideální poloha – u největšího bulharského jachtařského přístavu (kotvit zde může více než 350 jachet), pěší přímořské promenády a pláže, blízkost hotelového letoviska Slunečné Pobřeží a starobylého městečka Nesebr z něj činí vhodnou kapacitu pro klienty všech věkových kategorií, pro rodiny s dětmi i pro klienty cestující vlastní dopravou.

Strava

Bez stravy.

Ubytování

Pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprchový kout, WC) jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT a chladničkou. Možnost jedné přistýlky. Jsou zde k dispozici i apartmány A 4+2 (dvě ložnice a denní místnost s kuchyňským koutem). Apartmány s balkonem nebo terasou a vlastním sociálním zařízením (sprchový kout, WC) jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT a chladničkou. Kuchyňský kout je vybaven ledničkou, vařičem nebo mikrovlnnou troubou, překapávačem na kávu a linkou se základním vybavením. Možnost dvou přistýlek (maximální obsazenost 6 dospělých).

Vybavení

Hotel & apartments Sun Palace & Riviera se skládá ze dvou budov – Riviera a Sun Palace. Součástí hotelu je zahrada s venkovním bazénem, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, restaurace a bar s překrásným výhledem na jachtařský přístav a pláž. V areálu komplexu Dinevi Resort - recepce, směnárny, relaxační centrum ARENA (za poplatek), venkovní bazény, hlídané parkoviště (zdarma), restaurace, kavárny, bary apod.

Počasí

Achtopol

11°C Jasno

Kiten

11°C Jasno

Primorsko

11°C Jasno

×