800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL MIRAGE

Nachází se v jižní části letoviska Svatý Konstantin, v bezprostřední blízkosti pláže a je vzdálen cca 10 km severně od Varny. Spojení s městem Varna je zajištěno pravidelnou autobusovou linkou.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Pláž

Pláž v bezprostřední blízkosti hotelu je písečná, velice prostorná, dlouhá několik set metrů a svažující se postupně do moře, lehátka na pláži za poplatek, slunečníky (jeden slunečník na pokoj) zdarma. Vodní sporty (vodní šlapadla, vodní lyže, skútry, windsurfing, vodní banán apod.), občerstvení, bary. Vše za poplatek.

Poloha

Hotelový komplex Sunny Day se nachází v jižní části letoviska Svatý Konstantin, v bezprostřední blízkosti pláže a je vzdálen cca 10 km severně od Varny. Spojení s městem Varna je zajištěno pravidelnou autobusovou linkou.

Popis

Hotel Mirage je součástí hotelového komplexu Sunny Day, který se skládá ze čtyř hotelů situovaných do prostředí přírodní parkové zeleně a v bezprostřední blízkosti pláže. Jedinečná poloha, klidné prostředí, komfortní ubytování, kvalitní služby, velký výběr doplňkových služeb a balneologických léčebných programů z něj činí velmi vyhledávanou kapacitu vhodnou i pro náročné klienty.

Strava

Služby all inclusive zahrnují plnou penzi formou bufetu (snídaně v době od 07:30 do 10:00 h, oběd v době od 12:00 do 14:00 h, večeře v době od 18:30 do 21:00 h), občerstvení v denních barech v době od 11:00 do 16:30 h (sendviče, zákusky, zmrzlina, čaj, káva, ovoce), neomezenou konzumaci vybraných místních alkoholických a nealkoholických nápojů v barech a restauracích od 11:00 do 23:00 h. Uvedené časy jsou orientační.

Ubytování

Klimatizované pokoje (klimatizace zdarma) s balkonem a sociálním zařízením (sprcha, WC, fén), jsou vybaveny telefonem, TV/SAT a chladničkou. Možnost jedné přistýlky. K dispozici jsou zde i hotelové apartmány (na vyžádání v CK).

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, trezor v recepci za poplatek, směnárna, Wi-Fi zdarma (vstupní hala a terasa), lobby bar, restaurace, venkovní bazén (společný pro hotely Mirage**** a Veronika***), slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, bar na pláži s vodopádem, čistírna, obchod se suvenýry. Balneologické centrum za poplatek v hotelu Marina****. Jeho součástí je krytý bazén s minerální vodou, minerální koupele, fitness, sauna, masáže, elektroléčba atd. V komplexu diskotéka, parkoviště, lékárna, lékař, dětský klub (červen, červenec a srpen v hotelu Palace*****), dětské animační programy u bazénu hotelu Marina**** a hotelu Mirage****, kadeřnictví, kosmetické a nehtové studio (v hotelu Palace*****), dětský koutek. Pro klienty hotelu Mirage****, hotelu Veronika*** a hotelu Marina**** – biliár, stolní tenis, šipky, šachy, plážový volejbal, fotbal (malé brány), jeden zkušební potápěčský ponor v bazénu s instruktorem (zdarma). Možnost využití tenisových kurtů (pronájem a zapůjčení tenisových raket a míčků za poplatek).

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 10 km

Počasí

Varna

16°C Jasno

×