800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL PALACE

Patří k luxusnějším hotelům na bulharském Černomoří. Nachází se přímo na pláži, obklopen zelení a mořem.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Pláž

Pláž v bezprostřední blízkosti hotelu je písečná, velice prostorná, dlouhá několik set metrů a svažující se postupně do moře, lehátka na pláži za poplatek, slunečníky (jeden slunečník na pokoj) zdarma. Vodní sporty (vodní šlapadla, vodní lyže, skútry, windsurfing, vodní banán apod.), občerstvení, bary. Vše za poplatek.

Poloha

Hotelový komplex Sunny Day se nachází v jižní části letoviska Svatý Konstantin, v bezprostřední blízkosti pláže a je vzdálen cca 10 km severně od přístavního města Varny. Spojení s městem Varna je zajištěno pravidelnou autobusovou linkou.

Popis

Hotel Palace je součástí hotelového komplexu Sunny Day, který se skládá ze čtyř hotelů situovaných do prostředí přírodní parkové zeleně a v bezprostřední blízkosti pláže. Jedinečná poloha, klidné prostředí, komfortní ubytování, kvalitní služby, velký výběr doplňkových služeb a balneologických léčebných programů z něj činí velmi vyhledávanou kapacitu vhodnou i pro náročné klienty.

Strava

Snídaně formou bufetu. Možnost dokoupení večeří opět formou bufetu.

Ubytování

Komfortní pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (vana, WC, fén)jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT, Wi-Fi zdarma, rádiem, telefonem a minibarem. Možnost jedné přistýlky (pouze pro dítě). K dispozici jsou zde i hotelové apartmány (na vyžádání v CK).

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, trezor v recepci za poplatek, Wi-Fi zdarma, lobby bar, restaurace s národní i evropskou kuchyní, rybí restaurace, koktejl bar s velkou terasou, venkovní bazén, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, dětský klub (červen, červenec, srpen), čistírna, kadeřnictví, směnárna, pokojový servis, půjčovna aut, taxi, galerie, obchody se suvenýry, konferenční sály. Balneologické centrum je přímo v hotelu. Jeho součástí je krytý bazén, minerální koupele, sauna, solárium, fitness, bahenní léčba, kosmetické studio atd. V komplexu diskotéka, parkoviště, lékárna, lékař, dětský klub (červen, červenec a srpen v hotelu Palace*****), dětské animační programy u bazénu hotelu Marina**** a hotelu Mirage****, kadeřnictví, kosmetické a nehtové studio (v hotelu Palace*****), dětský koutek. Pro klienty hotelu Mirage****, hotelu Veronika*** a hotelu Marina**** – biliár, stolní tenis, šipky, šachy, plážový volejbal, fotbal (malé brány), jeden zkušební potápěčský ponor v bazénu s instruktorem (zdarma). Možnost využití tenisových kurtů (pronájem a zapůjčení tenisových raket a míčků za poplatek).

Počasí

Varna

13°C Jasno

×