800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL ST. ELENA

Hodnocení:
8,5
z 10 na základě 1 recenze
Nedávno postavený hotel se nachází cca 400 m od centra letoviska Sv. Konstantin. Pravidelné autobusové spojení do Varny a Zlatých Písků (zastávka v blízkosti hotelu).

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Nedávno postavený hotel se nachází cca 400 m od centra letoviska Sv. Konstantin. Pravidelné autobusové spojení do Varny a Zlatých Písků (zastávka v blízkosti hotelu).

Vybavení

Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí (možnost pronájmu trezoru), hlavní res taurace, barbecue restaurace s nabídkou národních jídel a nápojů, lobby bar, bar u bazénu, směnárna. Venkovní a vnitřní bazén s minerální vodou, dětské brouzdaliště, terasa s lehátky a slunečníky zdarma.

Ubytování

Pokoje s koupelnou/WC, TV/sat., telefonem, minibarem, klimatizací a balkonem. Maximální obsazenost: 3 dospělí, 2 dospělí + 1 dítě, jednolůžkový pokoj = dvoulůžkový k samostatnému použití.

Stravování

Snídaně a večeře formou bufetu.

Sport a zábava

Velmi dobře vybavené sportovní centrum, spa centrum, fitness centrum, sauna, solária, 2 tenisové kurty, jacuzzi, parní lázně, masáže (vše za poplatek). Zvláštnosti: Ve Sv. Konstantinu bazén pod širým nebem s přírodním sirným pramenem o teplotě 46 °C. Pro děti: Dětské hřiště, dětský bazén, minizoo. Wellness – SPA: Různé druhy masáží, terapie, zábaly, parní lázně, jacuzzi, sauna, solárium, vnitřní bazén s minerální vodou, jóga.

Pláž

Hotel leží cca 500 m od písečné pláže.

Náš názor

Pěkný hotel vhodný pro strávení příjemné dovolené.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Recenze

8,5
14. červenec 2009 / Alice Springerová

Spokojenost na 1 s *

Príma hotel,solidní služby,jídla dost a vždy jsme si něco vybrali.Byli jsme tu již…

Celá recenze >

Počasí

Varna

18°C Jasno

×