800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL SIRIUS BEACH - pokoje

Hotel se nachází v centrální části letoviska Svatý Konstantin, přímo na pláži, obklopen zelení.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Pláž

Pláž je široká, písečná a svažující se postupně do moře (hotel se nachází přímo na pláži), slunečníky a lehátka na pláži za poplatek. Pronájem vodních šlapadel, vodních lyží, skútrů, windsurfingu, jízda na vodním banánu bary, občerstvení (vše za poplatek).

Poloha

Hotel se nachází v centrální části letoviska Svatý Konstantin, přímo na pláži, obklopen zelení.

Popis

Vyhledávaný hotel přímo na pláži s velmi kvalitními službami. Svým hostům nabízí ubytování v klidném a tichém letovisku lázeňského charakteru. Díky své atmosféře je ideální pro klienty všech věkových kategorií, pro rodiny s dětmi i pro ty, kteří chtějí případně využít služeb balneologie nebo se zúčastnit léčebných programů.

Strava

Služby all inclusive zahrnují plnou penzi formou bufetu (snídaně v době od 07:30 do 10:00 h, oběd v době od 12:30 do 14:00 h, večeře v době od 18:30 do 21:00 h), občerstvení v době od 10:00 do 16:00 h, neomezená konzumace místních alkoholických a nealkoholických nápojů době od 10:00 do 23:00 h. Uvedené časy jsou orientační.

Ubytování

Pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (vana, WC, fén)jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT, trezorem (za poplatek), telefonem a chladničkou. Možnost jedné přistýlky. Jsou zde k dispozici i studia. Možnost dvou přistýlek. Maximální obsazenost 4 dospělí.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, trezor v recepci za poplatek, směnárna, internetová místnost (za poplatek), výtah, lobby bar, restaurace, restaurace á la carte, bar u bazénu, venkovní a krytý bazén, dětský venkovní bazén, slunečníky, lehátka, matrace a osušky u bazénu zdarma, relaxační centrum za poplatek (kadeřnictví, kosmetika, fitness, vířivka, sauna apod.), balneologické centrum za poplatek, obchody, konferenční sál, dětské hřiště, lékařské centrum, pokojový servis. Hotel je plně klimatizovaný. Sport a zábava v hotelu: Vodní pólo, vodní gymnastika, beach volejbal, stretching, step aerobik, bohaté animační programy (tance, folklórní programy, diskotéky, hry).

Počasí

Varna

16°C Jasno

×