800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL PANORAMA

Městský hotel se nachází nedaleko centra města, vedle Mořské zahrady. Nabízí velice snadný přístup k pláži a je od ní vzdálen cca 250 m.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Městský hotel se nachází nedaleko centra města, vedle Mořské zahrady. Nabízí velice snadný přístup k pláži a je od ní vzdálen cca 250 m.

Ubytování

Hotelové pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním příslušenstvím (sprcha, umyvadlo, WC, fén), klimatizací, telefonem, TV se satelitem, přípojkou na Internet a minibarem. Pouze některé pokoje jsou vybaveny balkonem. Možnost jedné přistýlky. V hotelu jsou k dispozici i hotelové apartmány.

Vybavení

Svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí, lobby bar, panoramatický bar, restauraci, konferenční sál, pokojový servis, sejfy - za poplatek, saunu, fitness, podzemní garáže, prádelnu, čistírnu, rent-a-car, pronájem hotelových vozů s řidičem, možnost využití platebních karet v hotelu (Visa a Master Card).

Stravování

Snídaně se podávají formou švédských stolů v hotelové restauraci.

Sport a zábava

Je zde jeden ze dvou největších přístavů, množství památek a muzeí (archeologické muzeum, městská umělecká galerie, římské lázně, etnografické muzeum, historické muzeum,muzeum lékařské historie, námořní muzeum, chrám Nanebevzetí Matky Boží), Akvárium, Delfinárium, půjčovny aut, tenisové kurty, sportovní haly, volejbalová, basketbalová a fotbalová hřiště, kavárny, restaurace, bary, diskotéky. Najdete zde i Mořskou zahradu s upravenými květinovými záhony, fontánami a stromy, chránícími před sluncem, která se táhne severovýchodním směrem v délce asi 3 km a je velmi příjemným místem k procházkám. Zde se konají příležitostná živá představení a různé zábavné akce. Z kulturních atrakcí poutá největší pozornost mezinárodní hudební festival „Varnensko ljato“ (festival orchestrální, operní a symfonické hudby, který probíhá od poloviny června do září a účastní se ho i některé prvotřídní světové orchestry a společnosti), letní festival vážné hudby, folklóru a jazzu, který přitahuje umělce z celého světa (srpen) a Mezinárodní filmový festival (srpen).

Pláž

Varna má městskou písečnou pláž s pozvolným vstupem do moře, která začíná u přístavu (jižněji od Mořské zahrady - Morska gradina), táhne se kolem Mořské zahrady několik kilometrů severovýchodním směrem. Je lemována řadou venkovních barů, klubů a restaurací. Na konci pláže vyvěrá z úbočí svahu kouřící minerální voda, která se hromadí v bazénku, a tam je pak možné koupat se až do zimy. Na pláži možnost pronajmutí vodních kol, vodních skútrů atd. - za poplatek, jízdy na vodním banánu - za poplatek. Půjčování lehátek a slunečníků za poplatek.

Náš názor

Vhodné pro všechny věkové kategorie, zvláště pak pro ty, kteří preferují městskou atmosférou.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Varna

19°C Jasno

×