800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL GRADINA

  • Vzdálenost od menší písečné pláže je 450 m

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Doporučení

Hotel Gradina je situován do prostředí přírodní parkové zeleně a je novinkou v naší nabídce. Hledáte-li od své dovolené nejen odpočinek, ale i možnost nedaleké zábavy, je tento hotel správnou volbu.

Pláž

Najdete zde dvě pláže, menší písčitou pláž Riviera vzdálenou cca 450 m od hotelu a prostornou písčitou pláž dlouhou několik kilometrů vzdálenou cca 800 m od hotelu. Slunečníky a lehátka na obou plážích za poplatek (vstup na pláži Riviera je podmíněn využitím placeného plážového servisu). Na plážích a v blízkém okolí najdete školy vodních sportů (windsurfingu, kiteboardingu apod.), stánky s občerstvením, bary, kavárny a restaurace. Na vodě si můžete zalyžovat, zajezdit si na vodním banánu či na prkně taženém člunem (wakeboarding), pronajmout si vodní šlapadlo, vodní skútr, windsurfing atd. Vše za poplatek.

Poloha

Hotel se nachází v jižní časti letoviska a je vzdálen cca 450 m od menší písčité pláže Riviera a cca 800 m od velké písčité pláže.

Strava

Snídaně formou bufetu jsou podávány v hotelové restauraci. Možnost dokoupení večeří (opět formou bufetu) nebo programu plná penze plus. Služby plná penze plus zahrnují plnou penzi formou bufetu (snídaně v době od 07:30 do 10:00 h, obědy v době od 12:30 do 14:30 h, večeře v době od 18:00 do 20:30 h) a neomezená konzumace místních nealkoholických a teplých nápojů, točeného piva a vodky v době od 12:30 do 20:30 h v barech a restauraci hotelu. Uvedené časy jsou orientační.

Ubytování

Pokoje s balkonem a sociálním zařízením (sprcha, WC) jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT, Wi-Fi (zdarma), telefonem a minibarem. Možnost jedné přistýlky (maximální obsazenost dva dospělí a jedno dítě). Jsou zde k dispozici i rodinné pokoje (jedna místnost, možnost dvou přistýlek, maximální obsazenost čtyři dospělí).

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace s terasou, lobby bar, kavárna, venkovní bazén, dětský bazén, bar u bazénu, dětské hřiště.
Zdarma: Wi-Fi ve společných prostorách, slunečníky a lehátka u bazénu, fitness, stolní tenis, šipky, zahradní šachy, parkoviště.
Za poplatek:Trezory v recepci, internetový kout, masáže, sauna, prádelna, pokojová služba, biliár, obchod, půjčovna aut a půjčovna kol.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 500 m

Počasí

Varna

23°C Polojasno

×