800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL IBEROSTAR OBZOR & IZGREV

Hotel láká na skvělé služby i bohatou bufetovou polopenzi či balneologické služby. Hotel vhodný pro náročné klienty.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Pláž

Písčitá pláž, svažující se do moře příkřeji přímo před hotelem přes promenádu. Půjčování lehátek a slunečníků za poplatek. Vodní sporty, bezplatné použití všech bazénů podél pláže.

Poloha

Komplex se skládá  ze dvou identických čtyřhvězdičkových hotelů Obzor Beach a Izgrev. Hotely jsou propojeny, mají společnou bufetovou restauraci a krytý bazén. Jsou umístěny v severní klidnější části střediska. Od pláže je odděluje pouze promenádní cesta. Jsou obklopeny parkovou zelení.

Sport a zábava

Ve středisku minigolf, tenisové kurty, paragliding, pronájem jízdních a vodních kol, vodních lyží, windsurfing. Diskotéky, zábavní a folkloristické programy.

Stravování

Polopenze v hotelové restauraci bufetovým způsobem. Možnost dokoupení stravování all inclusive, plná penze bufetovým způsobem, neomezená konzumace nápojů místní výroby.

Vybavení hotelu

Vstupní hala s recepcí, směnárna, obchod se suvenýry, butik, bufetová restaurace, italská restaurace, kavárna, bar, terasa, půjčovna aut, výtah, krytý bazén - společný pro oba hotely a u každého hotelu venkovní bazén s lehátky a slunečníky bez poplatku, nově otevřené balneologické centrum, lékařská kosmetika, fitness, masáže, sauna, pára, animační centrum. V hotelu Izgrev je na sluneční terase denní bar Panorama s lehátky a jacuzzi (za poplatek).

Pokoje

Dvoulůžkové pokoje jsou vybaveny moderním nábytkem s možností přistýlky (rozkládací křeslo), vlastním příslušenstvím (sprcha, umyvadlo, WC, fén), klimatizací, TV, rádiem, telefonem, minibarem. Některé pokoje mají výhled na moře, některé do zeleného svahu za hotelem. V hotelu jsou rovněž rozlehlá apartmá s maximálním komfortem.

Počasí

Varna

13°C Jasno

×