800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL KABAKUM

"Malý nový soukromý rodinný penzion v oblasti mezi letovisky Zlaté Písky a Sveti Konstantin si ve své první; loňské sezóně získal oblibu především starostlivostí majitelů o spokojenost návštěvníků. Jednoduché; ale pohodlné zázemí pro příjemnou rodinnou dovolenou kousek od pláže s možností navštívit jak Zlaté Písky (cca 3 km); tak i jiná letoviska v blízkosti Varny. "

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis

Malý nový soukromý rodinný penzion v oblasti mezi letovisky Zlaté Písky a Sveti Konstantin si ve své první; loňské sezóně získal oblibu především starostlivostí majitelů o spokojenost návštěvníků. Jednoduché; ale pohodlné zázemí pro příjemnou rodinnou dovolenou kousek od pláže s možností navštívit jak Zlaté Písky (cca 3 km); tak i jiná letoviska v blízkosti Varny.

Vzdálenosti

pláže 0;2 km - letiště 32 km - centra 0;5 km - nákupních možností 0;5 km

Ubytování

dvoulůžkový pokoj - možnost 1 přistýlky (pro třetí dospělou osobu) - možnost 2 přistýlek (pro děti) - čtyřlůžkové rodinné pokoje (dvě propojené místnosti) umožňují ubytovat až 4 dospělé osoby a 2 děti (minimální obsazenost: 3 dospělé osoby nebo 2 dospělé osoby a 2 děti) - lednice - televizor se satelitním příjmem - klimatizace - vlastní sociální zařízení (koupelna se sprchou; WC) - balkon

Vybavení

vstupní hala s recepcí

Pláž

písčitá - lehátka a slunečníky za poplatek - vodní sporty za poplatek

Sportovní aktivity za poplatek

sportovně - relaxační centrum: sauna; turecké lázně; fitnes; masáže

Stravování v ceně

bez stravy

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Varna

23°C Jasno

×