800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL MAGNOLIA PARK

Hotel se nachází v nejsevernější klidné části letoviska nazvané Kabakum, v prostředí parkové zeleně, cca 150 m od pláže.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotel se nachází v nejsevernější klidné části letoviska nazvané Kabakum, v prostředí parkové zeleně, cca 150 m od pláže.

Ubytování

Pokoje jsou klimatizované s vlastním sociálním příslušenstvím (sprcha, umyvadlo, fén, WC) a balkonem, vybavené novým nábytkem, TV se satelitem, minibarem (nápoje v minibaru za poplatek) a telefonem. Možnost jedné přistýlky.

Vybavení

Součástí hotelového komplexu jsou dvě budovy, deset vilek, překrásná zahrada, dvě vstupní haly s recepcí, dvě restaurace s terasami, sejfy – za poplatek, cukrárna, kavárna, bary u bazénů, denní bar, pizzerie, bar na pláži, směnárna, obchod se suvenýry, dva bazény, brouzdaliště, dětský kout, školka, fitness centrum, konferenční sály, tenisový kurt, volejbalové a basketbalové hříště, slunečníky a lehátka u bazénu - zdarma, animační programy.

Stravování

Služby All inclusive zahrnují plnou penzi formou švédských stolů v obou restauracích, dopolední a odpolední svačina (od 12:00 do 16:00 h) v pizzerii, v denním baru, v baru na pláži, neomezená konzumace místních alkoholických a nealkoholických nápojů ve všech barech a restauracích od 10:00 do 23:00 h (u baru na pláži od 10:00 do 17:00 h), zmrzlina v denním baru a v baru na pláži.

Sport a zábava

Zdarma - tenisový kurt, fitness, biliár, šachy, stolní tenis, šipky, vodní gymnastika, basketbal, volejbal, plážový volejbal, animační programy atd. Za poplatek – kyvadlová doprava do Varny a Zlatých písků, sauna, masáže, projížďky lodí, škola potápění (pod vedením švýcarských instruktorů).

Pláž

Široká písečná hotelová pláž vzdálená cca 150 m od hotelu (schody na pláž), slunečníky a židličky na pláži zdarma, lehátka za poplatek, bar na pláži.

Náš názor

Doporučujeme všem, kteří chtějí strávit dovolenou ve velmi kvalitním hotelu nabízející služby all inclusive. Ideální pro klidnou dovolenou. Vhodné pro všechny věkové kategorie.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Varna

12°C Jasno

×