800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL PRIMASOL SUNLIGHT RESORT

Tento hotelový komplex tvoří dva hotely - Excelsior a Sunrise. Nachází se v centrální části letoviska a je vzdálen cca 400 m od pláže.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Tento hotelový komplex tvoří dva hotely - Excelsior a Sunrise. Nachází se v centrální části letoviska a je vzdálen cca 400 m od pláže.

Ubytování

Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním příslušenstvím (sprcha, umyvadlo, WC), klimatizací, balkonem, TV se satelitem, chladničkou a telefonem. Možnost dvou přistýlek.

Vybavení

Součástí hotelů jsou dvě recepce, dva lobby bary, dvě hlavní restaurace s terasou, BBQ - restaurace (barbecue) „Starý strom“, snack bar, sejfy - za poplatek, dvě televizní místnosti, směnárna, dva venkovní bazény (slunečníky a lehátka u bazénu - zdarma), jakuzzi, krytý bazén s brouzdalištěm (v hotelu Sunrise), dva dětské bazény (dětský bazén v hotelu Sunrise se skluzavkou), obchod se suvenýry, internetový koutek v hotelu Sunrise, klub „Prima Kids Club“ pro děti od 4 do 12 let, dětské hřiště. Hosté mohou využívat služeb obou hotelů, nezávisle na ubytování (bazény, bary, restaurace atd.).

17000

Stravování

Služby All Inclusive zahrnují plnou penzi formou švédských stolů (snídaně, oběd, večeře), pozdní snídaně v době od 10:00 h do 11:00 hodin, 3 x týdně tématické obědy a večeře formou bufetu, á-la-cart večeře v restauraci „Starý strom“ - místa nutno předem objednat, občerstvení v barech u bazénů v době od 11:00 h do 16:00 h, odpolední občerstvení (káva, čaj, zmrzli- Zlaté Písky Primasol Sunlight Resort BULHARSKO 35 na, zákusky) v době od 14:30 h do 17:30 h, neomezená konzumace místních alkoholických a nealkoholických nápojů v barech a restauracích v době od 11:00 h do 23:00 h.

Sport a zábava

Na pláži možnost paraglidingu, pronajmutí vodních kol, vodních lyží, skútrů, windsurfingu, jízda na vodním banánu - vše za poplatek. V hotelovém komplexu hřiště, tenisový kurt - zdarma (půjčování raket a míčku - za poplatek), multifunkční sportovní hřiště (za hotelem Excelsior), stolní tenis, petanque, stolní hry, mini-fotbal, vodní gymnastika, šipky, volejbal, vodní pólo, vodní volejbal, fitness, bohaté animační programy pro děti a dospělé (v němčině). V letovisku možnost využití tenisových kurtů, minigolfu, pronájmu horských kol atd. Aquapark, diskotéky a folklórní programy, varieté, kasino.

Pláž

Prostorná písečná pláž dlouhá několik kilometrů. Půjčování lehátek a slunečníků za poplatek, bazény kolem pláže.

Náš názor

Doporučujeme všem, kteří chtějí strávit dovolenou v hotelovém letovisku v hotelu nabízejícím služby All inclusive. Vhodné pro všechny věkové kategorie i pro rodiny s dětmi.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Varna

16°C Jasno

×