800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL IZGREV

Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází jen přes promenádu. Centrum s obchody, bary a restauracemi cca 1 km.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází jen přes promenádu. Centrum s obchody, bary a restauracemi cca 1 km.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje (2A): minibar, klimatizace, satelitní TV, telefon, koupelna, WC, balkon. Možnost rezervace pokojů s výhledem na moře (2B).

Vybavení

Rozlehlý nekuřácký hotel s 257 pokoji na 9 podlaží, výtahy. Recepce s trezory k pronajmutí, internetový koutek (za poplatek), WLAN v lobby, hlavní restaurace na terase, a-la-carte restaurace (za poplatek), bary, obchod se suvenýry, kadeřník. Ve venkovním areálu se nachází 1 sladkovodní bazén a opalovací terasa. Bar u bazénu, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, na pláži za poplatek. Vybavení obou hotelů k dispozici.

Stravování

Polopenze nebo all inclusive. Snídaně a večeře formou bufetových stolů.

Sport a zábava

Animační program, dětská diskotéka a večerní show pro dospělé. Stolní tenis, aerobic, vodní gymnastika. Za poplatek: biliár, fitness, vodní sporty na pláži.

Pro děti

Vestavěný bazén, miniklub (od 4 do 12 let).

Doplňkové informace

Při objednání all inclusive navíc obědy formou bufetových stolů. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 09:30 hod, do 02:00 hod. na různých barech a na pláži ve snack baru 'Izgrev'. Snacky ve snack baru (káva, čaj, zákusky, ovoce) od 10:00 hod. do 17:00 hod. Minibar s minerální vodou, bulharskými nealkoholickými nápoji, pivo.

Počasí

Varna

14°C Polojasno

×