800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL LOTOS

Hotel se nachází ve velké zahradě prázdninového klubu Riviera Beach v blízkosti známého střediska Zlaté Písky, přímo u pláže a ve vzdálenosti 15 kilometrů od Varny a 30 kilometrů od letiště ve Varně.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotel se nachází ve velké zahradě prázdninového klubu  Riviera Beach  v blízkosti známého střediska Zlaté Písky, přímo u pláže a ve vzdálenosti 15 kilometrů od Varny a 30 kilometrů od letiště ve Varně.

Středisko

Zlaté písky - Riviéra

Vybavení hotelu

Hala s recepcí, lobby bar, hlavní hotelová restaurace, lázeňské centrum, venkovní bazén, dvě konferenční místnosti a bezdrátový internet WI-FI v hale hotelu zdarma.

Pokoje

Standardní dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky mají klimatizaci, minibar, menší televizor, trezor za poplatek a koupelnu s vanou a sprchou. Všechny pokoje mají balkon a jsou orientovány na moře a do zahrady. K dispozici jsou apartmány s jednou nebo dvěma ložnicemi. Možnost připojení internetu kabelem zdarma.

Stravování

Bufetová polopenze v hotelové restauraci.

Sport a zábava

Animační programy, dětské klub, posilovna, sauna, masáže a další sportovní vyžití v nedalekém centru střediska Zlaté písky.

Pláž

Krásná písečná pláž je přímo u hotelu. Lehátka a slunečníky na pláži jsou zdarma.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 500 m
Doba transferu z letiště: 1 h 0 min.

Počasí

Varna

21°C Jasno

×