800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL KAZAKOVI

Výborná poloha - v centru letoviska a blízko obou pláží, dětský klub v češtině cca 200 m od hotelu, vstup do Aquaparku v Primorsku pro děti v doprovodu dvou dospělých osob zdarma spolu s komfortním ubytováním z něj činí kandidáta na oblíbenou stálici v letovisku

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Doporučení

Výborná poloha - v centru letoviska a blízko obou pláží, Dětský klub v češtině a české Centrum animačních programů CK cca 200 m od penzionu spolu s komfortním ubytováním z něj činí velmi oblíbený penzion.

Pláž

Pláže v Primorsku (severní, vzdálená cca 200 m od penzionu a jižní, vzdálená cca 250 m od penzionu) jsou písečné, velmi prostorné, dlouhé několik kilometrů a svažující se postupně do moře. Ve vyhrazeném prostoru na severní pláži pro zákazníky CK SLUNEČNÍKY ZDARMA. Objednali jsme pro vás stovky slunečníků, jejichž celkový počet je omezen prostorem, který máme k dispozici. Půjčování slunečníků (mimo vyhrazený prostor CK) a lehátek na obou plážích za poplatek. Vodní sporty, tobogan (jižní pláž), občerstvení, bary. Na konci severní pláže se nachází nudistická pláž.

Poloha

Nachází se v centrální části letoviska a je vzdálen cca 200 m od severní písečné pláže a cca 250 m od jižní pláže.

Strava

Bez stravy. Možnost dokoupení polopenze (snídaně a večeře se podávají formou bufetu) nebo programu ALL INCLUSIVE SPECIAL v nedaleké (cca 200 m) restauraci CK Club Restaurant. Služby all inclusive special zahrnují plnou penzi formou bufetu (snídaně v době od 07:30 do 10:00 h, oběd v době od 12:30 do 14:00 h, večeře v době od 17:30 do 20:30 h) v restauraci CK Club Restaurant (cca 200 m). Dále zahrnuje malé dopolední a odpolední občerstvení formou balíčku (např. sendviče, slané nebo sladké pečivo apod.). Při snídani se podávají vybrané teplé nápoje a stolní voda, k obědu a večeři neomezená konzumace vybraných místních nealkoholických nápojů (limonád), stolní vody, jedna sklenice vína nebo sklenice piva.

Ubytování

Pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC) jsou vybaveny TV/SAT a chladničkou. Možnost dvou přistýlek (rozkládací křeslo). Maximální obsazenost čtyři dospělí.

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 200 m

Počasí

Primorsko

8°C Polojasno

Podobné hotely v této lokalitě

HOTEL DA VINCI
10

HOTEL DA VINCI

Bulharsko, Primorsko

Cena od: 12 006 Kč

Pro skupinu:

HOTEL KOSTOVI
5,8

HOTEL KOSTOVI

Bulharsko, Primorsko

Cena od: 11 031 Kč

Pro skupinu:

HOTEL MILA
8

HOTEL MILA

Bulharsko, Primorsko

Cena od: 10 990 Kč

Pro skupinu:

HOTEL BORKO

HOTEL BORKO

Bulharsko, Primorsko

Cena od: 11 031 Kč

Pro skupinu: