800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL MARIANNA

"Nový jednoduchý hotel leží na klidném místě letoviska; ale v blízkosti centra. Primorsko je velmi oblíbeným místem hlavně díky dlouhým písčitým plážím; které jsou od hotelu snadno dostupné a kromě krásného koupání nabízejí i nepřeberné množství sportovních aktivit jak pro děti; tak i pro dospělé. Asi 500 m od hotelu se nachází aquapark a tenisové kurty. Hotel je vhodný ke strávení klidné dovolené s možnostmi nakupování a posezení v příjemném prostředí místních restaurací a kaváren."

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Nový jednoduchý hotel leží na klidném místě letoviska; ale v blízkosti centra. Primorsko je velmi oblíbeným místem hlavně díky dlouhým písčitým plážím; které jsou od hotelu snadno dostupné a kromě krásného koupání nabízejí i nepřeberné množství sportovních aktivit jak pro děti; tak i pro dospělé. Asi 500 m od hotelu se nachází aquapark a tenisové kurty. Hotel je vhodný ke strávení klidné dovolené s možnostmi nakupování a posezení v příjemném prostředí místních restaurací a kaváren.

Vzdálenost

od pláže 250 m - od letište 60 km - od centra 600 m - nákupní možnosti 400 m

Ubytování

dvoulůžkový pokoj - možnost 1 přistýlky pro dítě - individuálně řízená klimatizace - televizor - lednička - varná konvice - vlastní sociální zařízení (koupelna se sprchou; WC) - balkon (některé pokoje)

Vybavení

vstupní hala s recepcí

Stravování

bez stravování - možnost stravování v hotelu Laguna na místě za poplatek

Pláž

písčitá - lehátka a slunečníky za poplatek - plážový bar za poplatek - vodní sporty za poplatek

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Primorsko

24°C Jasno

×