800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupiny



HOTEL MILA

Hodnocení:
8
z 10 na základě 1 recenze
Ideální poloha, komfortní ubytování rodinného typu na velmi dobré úrovni, dětský klub v češtině cca 300 m od hotelu.

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Doporučení

Ideální poloha, komfortní ubytování rodinného typu na velmi dobré úrovni, Dětský klub v češtině a české Centrum animačních programů CK cca 300 m od hotelu. Díky své atmosféře je ideální pro klienty všech věkových kategorií i pro rodiny s dětmi.

Pláž

Pláže v Primorsku (severní, vzdálená cca 250 m od hotelu a jižní, vzdálená cca 400 m od hotelu) jsou písečné, velmi prostorné, dlouhé několik kilometrů a svažující se postupně do moře. Ve vyhrazeném prostoru na severní pláži pro zákazníky CK SLUNEČNÍKY ZDARMA. Objednali jsme pro vás stovky slunečníků, jejichž celkový počet je omezen prostorem, který máme k dispozici. Půjčování slunečníků (mimo vyhrazený prostor CK) a lehátek na obou plážích za poplatek. Vodní sporty, tobogan (jižní pláž), občerstvení, bary. Na konci severní pláže se nachází nudistická pláž.

Poloha

Nachází se v klidné části letoviska, cca 350 m od centra a je vzdálen cca 250 m od severní písečné pláže a cca 400 m od jižní pláže.

Strava

Bez stravy. Možnost dokoupení polopenze (snídaně a večeře se podávají formou bufetu) nebo programu ALL INCLUSIVE SPECIAL v nedaleké (cca 300 m) restauraci CK Club Restaurant. Služby all inclusive special zahrnují plnou penzi formou bufetu (snídaně v době od 07:30 do 10:00 h, oběd v době od 12:30 do 14:00 h, večeře v době od 17:30 do 20:30 h) v restauraci CK Club Restaurant (cca 300 m). Dále zahrnuje malé dopolední a odpolední občerstvení formou balíčku (např. sendviče, slané nebo sladké pečivo apod.). Při snídani se podávají vybrané teplé nápoje a stolní voda, k obědu a večeři neomezená konzumace vybraných místních nealkoholických nápojů (limonád), stolní vody, jedna sklenice vína nebo sklenice piva.

Ubytování

Pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC) jsou vybaveny TV/SAT, varnou konvicí a chladničkou. Možnost dvou přistýlek. Maximální obsazenost čtyři dospělí.

Vybavení

Rodinný hotel Mila nabízí svým hostům venkovní bazén s dětskou částí, lehátka u bazénu zdarma.

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 350 m

Recenze

8
7. srpen 2010 / dobroslava matesová

nádherný klid a pohodička

Moc překvapená, služby delegátů výborné, věděli jsme o všech výletech, cesta bezvadně…

Celá recenze >

Počasí

Primorsko

5°C Oblačno

Podobné hotely v této lokalitě

HOTEL PENZION ATANASOVI
9,2

HOTEL PENZION ATANASOVI

Bulharsko, Primorsko

Cena od: 10 111 Kč

Pro skupinu:

HOTEL KOSTOVI
5,8

HOTEL KOSTOVI

Bulharsko, Primorsko

Cena od: 11 031 Kč

Pro skupinu:

HOTEL KAZAKOVI

HOTEL KAZAKOVI

Bulharsko, Primorsko

Cena od: 11 491 Kč

Pro skupinu:

HOTEL BORKO

HOTEL BORKO

Bulharsko, Primorsko

Cena od: 11 031 Kč

Pro skupinu: