800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL PANORAMA

  • Hotel se nachází přímo u písečné pláže
  • V blízkosti nákupních možností

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Tento apartmánový dům se nachází v jižní části městečka, přímo nad mořem. Je vzdálen cca 600 m od severní pláže, 250 m od jižní pláže a 200 m od centra. Dobře udržovaný a komfortní apartmánový dům nabízí svým klientům venkovní posezení s barbecue a krásným výhledem na moře, prostorné podzemní parkoviště (za poplatek) a nepřetržitou hlídací službu.

Ubytování

Dům se skládá z apartmánů (A4+1 a A4 +2) a studií (S1 4+1 a S2 4+1) typu: A 4+1 = ložnice (dvě lůžka, možnost jedné přistýlky – rozkládací křeslo), prostorná denní místnost s kuchyňským koutem a opticky oddělenou ložnicí (dvě lůžka), WC, sociální příslušenství (sprcha, umyvadlo, WC), balkon nebo terasa A 4+2 = 2 ložnice (možnost dvou přistýlek), prostorná denní místnost s kuchyňským koutem, WC, sociální příslušenství (sprcha, umyvadlo, WC), balkon nebo terasa S1 4+1 2 ložnice (dvě lůžka a tři lůžka – lůžko + palanda), kuchyňský kout na chodbě, sociální příslušenství (sprcha, umyvadlo, WC), terasa S2 4+1 2 ložnice (průchozí - dvě lůžka a tři lůžka), bez kuchyňského koutu, vařič, sociální příslušenství (sprcha, umyvadlo, WC), terasa Apartmány a studia s netradiční vnitřní architekturu jsou vybaveny vkusným nábytkem. Kuchyňský kout je vybaven ledničkou, vařičem, varnou konvicí a linkou se základním vybavením.

Stravování

Možnost dokoupení polopenze. Snídaně a večeře se podávají formou švédského stolu v restauraci Alexandria Club Restaurant (cca 500 m).

Náš názor

pro všechny věkové kategorie, které preferují ubytování rodinného typu vyššího standardu. Vhodné i pro rodiny s dětmi.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Primorsko

25°C Skoro jasno

×