800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL SOLE

"Příjemně zařízený malý rodinný hotel leží asi 600 m od centra městečka v Primorsku; jednom z nejoblíbenějších turistických center Bulharska. Dlouhá písčitá severní pláž leží cca 400m od hotelu a nabízí; kromě krásného koupání; i velkou nabídku vodních sportů. Hotel nabízí ubytování bez stravování nebo se snídaní; ale v blízkém okolí naleznete spoustu restaurací a barů. Poblíž hotelu se nachází i aquapark; který je velkým lákadlem nejen pro děti. Ubytování v tomto příjemném hotelu nabízí kombinaci dovolené na pláži; poblíž živého centra letoviska s možností procházek i večerní zábavy. Hotel je vhodný i pro klienty; kteří uvítají pohodlné a moderní ubytování."

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Příjemně zařízený malý rodinný hotel leží asi 600 m od centra městečka v Primorsku; jednom z nejoblíbenějších turistických center Bulharska. Dlouhá písčitá severní pláž leží cca 400m od hotelu a nabízí; kromě krásného koupání; i velkou nabídku vodních sportů. Hotel nabízí ubytování bez stravování nebo se snídaní; ale v blízkém okolí naleznete spoustu restaurací a barů. Poblíž hotelu se nachází i aquapark; který je velkým lákadlem nejen pro děti. Ubytování v tomto příjemném hotelu nabízí kombinaci dovolené na pláži; poblíž živého centra letoviska s možností procházek i večerní zábavy. Hotel je vhodný i pro klienty; kteří uvítají pohodlné a moderní ubytování.

Vzdálenost

od pláže 350 m - od letište 60 km - od centra 600 m - nákupní možnosti 400 m

Ubytování

dvoulůžkový pokoj - možnost 1 přistýlky pro dospělou osobu nebo dítě - individuálně řízená klimatizace - lednička; balkon - vlastní sociální zařízení (koupelna se sprchou; WC) - rychlovazná konvice - balkon nebo terasa Možnost zakoupení dvou propojených pokojů

Vybavení

vstupní hala s recepcí - hlavní restaurace - bar - bazén s integrovaným brouzdalištěm (lehátka a slunečníky zdarma)

Stravování

bez stravování

Pláž

široká písčitá s jemným pískem - lehátka a slunečníky za poplatek - plážový bar - vodní sporty za poplatek

Sport a zábava za poplatek

v centru výběr stravovacích zařízení; zábavy i nákupních možností - aquapark (cca 400 m od hotelu)

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Primorsko

19°C Polojasno

×