800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL SUNNY FLOWER

Hodnocení:
4,8
z 10 na základě 1 recenze
Hotel Sunny Flower nabízí komfortní ubytování blízko krásné písečné pláže. Jeho poloha na okraji živého letoviska Slunečné pobřeží zaručuje prožití klidné dovolené, přičemž rušné centrum plné restaurací, barů, obchodů a jiných atrakcí je na dosah. Očekáváte-li tedy od své dovolené nejen odpočinek, ale i možnost nedaleké zábavy, je tento hotel správnou volbou.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Doporučení

Očekáváte-li od své dovolené nejen odpočinek, ale i možnost nedaleké zábavy, je tento hotel správnou volbou. Jeho poloha na okraji letoviska zaručuje prožití klidné dovolené, přičemž rušné centrum plné zábavy a atrakcí je na dosah. K atraktivitě hotelu přispívá bezesporu i jeho poloha nedaleko pláže.

Pláž

Prostorná písečná pláž dlouhá několik kilometrů a postupně se svažující do moře se nachází cca 30 m od hotelu. Slunečníky, lehátka, školy vodních sportů (windsurfingu, kiteboardingu apod.) na pláži za poplatek. Na vodě si můžete zalyžovat, zajezdit si na vodním banánu či na prkně taženém člunem (wakeboarding - poměrně nový a velice oblíbený vodní sport podobný vodnímu lyžování, místo lyží se používá prkno), pronajmout si vodní šlapadlo, vodní skútr, windsurfing atd. Vše za poplatek. V blízkém okolí a na pláži najdete stánky s občerstvením, bary, kavárny a restaurace.

Poloha

Hotel se nachází v severovýchodní části letoviska, cca 30 m od pláže, cca 200 m od pobřežní promenády, v bezprostřední blízkosti parku.

Strava

Snídaně se podávají formou bufetu v restauraci hotelu Blue Bay*** (ten se nachází cca 10 m od hotelu Sunny Flower) v době od 08:00 do 10:00 h.

Ubytování

Pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC) jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT a chladničkou. Možnost dvou přistýlek. Maximální obsazenost tři dospělí nebo dva dospělí a dvě děti.

Vybavení

Součástí hotelu je vstupní hala s recepcí, lobby bar s terasou, venkovní bazén s dětskou částí.
Zdarma: Wi-Fi ve společných prostorách, slunečníky a lehátka u bazénu.

Recenze

4,8
12. srpen 2013 / Eva Koloušková

Hezký a čistý hotel,

Hezké koupání, na pláži je dost kamenů, nedostatek sprch a toalet. Místu chybí jakákoli osobitost,…

Celá recenze >

Počasí

Achtopol

24°C Převážně oblačno

Kiten

24°C Převážně oblačno

Primorsko

24°C Převážně oblačno

Varna

24°C Převážně oblačno

×