800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinySIRIUS BEACH - hotel

Hodnocení:
9,5
z 10 na základě 1 recenze
Vyhledávaný hotel přímo na pláži s velmi kvalitními službami. Svým hostům nabízí ubytování v klidném a tichém letovisku lázeňského charakteru. Díky své atmosféře je ideální pro klienty všech věkových kategorií, pro rodiny s dětmi i pro ty, kteří chtějí případně využít služeb balneologie nebo se zúčastnit léčebných programů.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Pláž

Pláž v bezprostřední blízkosti hotelu je široká, písečná a svažující se postupně do moře. b>SLUNEČNÍKY A LEHÁTKA (vždy jeden slunečník a dvě lehátka na pokoj) NA PLÁŽI ZDARMA. Pronájem vodních šlapadel, vodních lyží, skútrů, windsurfingu, jízda na vodním banánu, bary, občerstvení (vše za poplatek).

Poloha

Hotel se nachází v centrální části letoviska Svatý Konstantin, přímo na pláži, obklopen zelení.

Popis

Vyhledávaný hotel přímo na pláži s velmi kvalitními službami. Svým hostům nabízí ubytování v klidném a tichém letovisku lázeňského charakteru. Díky své atmosféře je ideální pro klienty všech věkových kategorií, pro rodiny s dětmi i pro ty, kteří chtějí případně využít balneologických služeb nebo se zúčastnit léčebných programů.

Strava

Služby all inclusive zahrnují plnou penzi formou bufetu (snídaně v době od 07:30 do 10:00 h, oběd v době od 12:30 do 14:00 h, večeře v době od 18:30 do 21:00 h), občerstvení v době od 10:00 do 16:00 h, neomezenou konzumaci vybraných místních alkoholických a nealkoholických nápojů v době od 10:00 do 23:00 h. Uvedené časy jsou orientační.

Ubytování

Pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (vana nebo sprcha, WC, fén) jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT, trezorem (za poplatek), telefonem a chladničkou. Možnost jedné přistýlky. Maximální obsazenost tři dospělí.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, trezor v recepci za poplatek, směnárna, internetová místnost (za poplatek), výtah, lobby bar, hlavní restaurace, rybí restaurace á la carte, bar u bazénu, sky bar, venkovní a krytý vyhřívaný bazén s minerální vodou, dětský venkovní bazén, slunečníky, lehátka a matrace u bazénu zdarma, fitness (zdarma), relaxační centrum za poplatek (kadeřnictví, kosmetika, vířivka, sauna, solárium, masáže apod.), balneologické centrum za poplatek, konferenční sál, dětské hřiště, pokojový servis. Hotel je plně klimatizovaný. Sport a zábava v hotelu: Vodní pólo, vodní gymnastika, beach volejbal, stretching, step aerobik, bohaté animační programy (dětský klub, tance, folklórní programy, diskotéky, hry).

Recenze

9,5
14. srpen 2009 / Dana Jatiová

Kvalitní hotel

Pro nás Čechy bylo velmi nezvyklé, že tu v hotelu nikdo nejen nezdraví, ale ani neodpovídá na…

Celá recenze >

Počasí

Achtopol

19°C Skoro jasno

Kiten

19°C Skoro jasno

Primorsko

19°C Skoro jasno

Varna

21°C Oblačno

×