800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyGRIFID HOTEL METROPOL

Komfortní ubytování v hotelovém letovisku plném zábavy a atrakcí, skvělá poloha a velký výběr doplňkových služeb přispívá ke spokojenosti hostů. Hotel je určen pouze pro dospělé osoby.

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Popis hotelu

Komfortní hotel v letovisku Zlaté písky. Pouze pro dospěle!

Poloha

hotel je oddělený od písečné pláže pouze pobřežní promenádou. Centrum letoviska Zlaté písky s řadou restaurací, kaváren a nákupních možností je vzdáleno cca 100 m.

Vybavení

kompletně renovovaný hotel nabízí klientům 129 pokojů v hlavní jedenáctipatrové budově a vedlejší třípatrové budově. K dispozici jsou výtahy, vstupní hala s recepcí, restaurace, 2 a-la-carte restaurace, lobby bar s terasou, obchody. Připojení na internet v lobby zdarma, místnost s TV. V druhém patře na terase se nachází bazén a bar u bazénu. Střešní terasa s barem a překrásným výhledem. Lehátka, slunečníky a osušky u bazénu zdarma. Na pláži 2 lehátka a slunečník na pokoj zdarma. Klienti mohou také zdarma využívat nově postavený aquapark sesterského hotelu Grifid Clubhotel Bolero včetně snack terasy s občerstvením a nealkoholických nápojů.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje (1B/2B/3B): cca 28 m2, disponují klimatizací, minibarem, trezorem k pronajmutí, wi-fi, satelitní televizí, vanou, WC, fénem a balkon s výhledem na moře. Joker pokoje (2S): disponují stejným vybavením jako (1B/2B/3B). Junior Suite (2D): prostornější, cca 42 m2, obývací ložnice a ložnice, vana/sprcha, set pro přípravu kávy a čaje, jinak se stejným vybavením jako (1B/2B/3B). Apartmány (2F/3F4F): prostorné cca 56 m2, obývací ložnice a ložnice s propojovacími dveřmi, vana/sprcha, jinak se stejným vybavením jako (1B/2B/3B).

Stravování

all inclusive. Na večeře je požadováno vhodné oblečení (pánové dlouhé kalhoty).

Sport/aktivity

fitness, tenisové kurty, živý fotbálek k dispozici v sesterském hotelu Grifid Clubhotel Bolero.

Wellness

za poplatek: sauna, masáže, manikúra, pedikúra, kadeřnictví.

ALL INCLUSIVE

snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Po předchozí rezervaci možná večeře v italské a bulharské restauraci. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:00 do 24:00 h. Pozdní snídaně do 12:00 h. Snacky, pizza, těstoviny a saláty, stejně jako zákusky, pečivo, zmrzlina, káva a čaj denně od 15:00 do 17:00 h v italské restauraci. Minibar je denně doplňován minerální vodou, nealkoholickými nápoji a pivem.

Služby delegáta

telefonický kontakt.

Upozornění

hotel pouze pro dospělé. Pobyt možný od 16 let.

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 100 m
Nákupní možnosti: 100 m

Počasí

Achtopol

14°C Jasno

Kiten

14°C Jasno

Primorsko

14°C Jasno

Varna

12°C Jasno

Podobné hotely v této lokalitě

HOTEL GRIFID BOLERO

HOTEL GRIFID BOLERO

Bulharsko, Zlaté písky

Cena od: 21 815 Kč

Pro skupinu:

HOTEL VIVA

HOTEL VIVA

Bulharsko, Zlaté písky

Cena od: 22 741 Kč

Pro skupinu:

INTERNATIONAL HOTEL & TOWER SUITES

INTERNATIONAL HOTEL & TOWER SUITES

Bulharsko, Zlaté písky

Cena od: 23 196 Kč

Pro skupinu:

GRIFID HOTEL FORESTA

GRIFID HOTEL FORESTA

Bulharsko, Zlaté písky

Cena od: 23 196 Kč

Pro skupinu: