800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyVILA TATJANA

Moderní vila nabízející ubytování apartmánového typu se nachází v blízkosti hotelového komplexu Slovenska Plaža a hlavní dopravní tepny města Budva s obchody a restauracemi.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

komfortní hotel Tatjana vila Drago se nachází v blízkosti známého turistického střediska Slovenska Plaža, ve vilové čtvrti Budvy, která nabízí přijemné prostředí. Z hotelu i z vily můžete podnikat každodenní procházky na pláže, pobřežní promenádu i do staré historické Budvy s jedinečnou atmosférou.

Vybavenost

hotel i vila jsou vystavěny v tradičním kamenném stylu a disponují prostornými terasami. u hotelu je bazén s lehátky, slunečníky a příjemný café-bar, v recepci hotelu možnost připojení k internetu. U hotelu i vily možnost vlastního parkování.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s vl. sociálním zařízením, SAT TV, bazén, některé pokoje s balkónem či terasou

Stravování

vlastní, s možností dokoupení snídaní a večeří ve formě švédského stolu.

Pláž

vzdálená 350 m, písčitě-oblázková (Slovenska Plaža), docházet lze také na pláž Mogren, která je za poplatek (vstup i lehátka). V širším okolí jsou další nádherné pláže, které jsou snadno dostupné pěšky nebo místní dopravou (Bečiči, Jaz, Sveti Stefan).

Sport a zábava

poblíž hotelu a vily se nachází promenáda a hlavní centrum Budvy, která naskýtá nepřebernou možnost využití zábavných programů, koncertů, diskoték, sportovních a zábavných aktivit apod.

Náš názor

hotel nabízí klidné a velmi příjemné soukromé ubytování. Doporučujeme široké klientele.

Počasí

Bar

20°C Polojasno

Petrovac na Moru

19°C Skoro jasno

Tivat

16°C Skoro jasno

×