800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL REGINA - ELENA - dotované pobyty 50+

  • Pláž je vzdálená 250 m od hotelu
  • Hotel se nachází ve vilové čtvrti Budvy

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

hotel se nachází v blízkosti známého turistického střediska Slovenska Plaža, ve vilové čtvrti Budvy, která nabízí příjemné prostředí a ostatní služby v blízkém okolí - restaurace, pekárna, market. Z hotelu můžete podnikat procházky na pláže, pobřežní promenádu i do starého historického centra Budvy s jedinečnou atmosférou.

Ubytování

klimatizované prostorné dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek, vlastní soc. zařízení, TV, lednička.

Vybavení

recepce, restaurace, Wifi připojení (zdarma), výtah, venkovní bazén na střeše hotelu, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma.

Stravování

LIGHT ALL INCLUSIVE – snídaně formou švédských stolů, oběd výběr ze 3 menu a večeře formou švédských stolů. Ke snídani káva, čaj, mléko, k obědu alkoholický nápoj (pivo) a k večeři alkoholický nápoj (pivo).

Pláž

oblázkovo - písčitá pláž je vzdálená 250m od hotelu (Slovenska plaža). V širším okolí leží další oblíbené pláže, které jsou snadno dostupné pěšky nebo místní dopravou (pláž Havai na ostrově Sv. Nikola, Mogren, Jaz, Bečiči, Sveti Stefan, Kamenovo).

Sport a zábava

poblíž se nachází promenády a samotné centrum Budvy, kde se naskýtají nepřeberné možnosti využití zábavných programů, nákupů, restaurací, diskoték, sportovních a kulturních aktivit.
Klienti z hotelu Regina-Elena se mohou zúčastnit animačního programů, který organizuje tým CK v krásné zahradě blízkého hotelu Park Club v Budvě.

Náš názor

hotel s příjemnou atmosférou v klidnější části Budvy. Klientům doporučujeme rozmanité procházky po krásné Budvě a možností výletů za krásami Černé Hory.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Bar

23°C Jasno

Petrovac na Moru

25°C Bouřky

Tivat

26°C Skoro jasno

×