800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyGARNI HOTEL MEDUZA

  • V klidnější části Rafailoviči
  • V blízkosti krásné bečičské písečné pláže

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

hotel se nachází ve známém a vyhledávaném turistickém středisku Rafailoviči ve vilové čtvrti, v přímé blízkosti krásné bečičské písečné pláže, která nabízí příjemné prostředí a má vše potřebné v blízkém okolí - restaurace, pekárna, market. Z hotelu můžete podnikat procházky na pláže, pobřežní promenádu i do starého historického centra Budvy s jedinečnou atmosférou.

Vybavenost

recepce, WiFi připojení (zdarma), parking (zdarma).

Ubytování

klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky s balkonem nebo terasou, vlastní soc. zařízení, TV, lednička.

Stravování

SNÍDANĚ - servírované, výběrem ze tří menu. Možnost večeří (za příplatek).

Pláž

písečně-oblázková pláž je vzdálená 50 m od hotelu. V širším okolí leží další zajímavé pláže, které jsou snadno dostupné pěšky nebo místní dopravou (pláž Hawaii na ostrově Sv. Nikola, Kamenovo, Mogren, Jaz, Sveti Stefan).

Sport a zábava

pod hotelem se nachází promenáda, kde se naskýtají nepřeberné možnosti využití zábavných programů, nákupů, restaurací, barů, sportovních a kulturních aktivit, příjemná procházka po promenádě až do samotného centra Budvy.

Náš názor

hotel s příjemnou atmosférou v klidnější části Rafailoviči. Klientům doporučujeme využití procházky po krásné promenádě až do historické Budvy a využití výletů k navštívení krás Černé Hory.

Počasí

Bar

19°C Převážně oblačno

Petrovac na Moru

22°C Jasno

Tivat

22°C Jasno

×