800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL BELLA VISTA

Moderní, velice pěkný a nově postavený hotel (v roce 2003) s příjemnou atmosférou a kvalitními službami, se nachází nedaleko pláže, u silnice a asi 3 km od městečka Budva, které je dostupné turistickým vláčkem. Podél pláže vede promenáda s obchůdky, restauracemi a bary.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Pláž

Hotel nachází cca90 mod hlavní oblázkovo-písčité bečičské pláže, na pláž se sestupuje po schodech, za poplatek možnost pronajmutí lehátek a slunečníků

Poloha

Kompletně zrekonstruovaný hotel s příjemnou atmosférou a kvalitními službami se nachází nedaleko pláže, u silnice, ve vzdálenosti cca3 km od města Budva, které je dostupné v sezóně linkovým turistickým autobusem. Podél pláže vede promenáda s obchůdky, restauracemi a bary.

Sport a zábava

Zdarma menší posilovna, za poplatek sauna a jacuzzi. Možnost vodních sportů na pláži.

Stravovaní

Snídaně bufetovým způsobem, možnost dokoupení večeří (výběr z menu).

Vybavení hotelu

Recepce, café bar, restaurace a internet (za poplatek). Možnost parkování před hotelem nebo na nedalekém parkovišti zdarma.

Pokoje

Moderní dvoulůžkové pokoje a studia s kuchyňským koutem pro 2-3 osoby mají koupelnu se sprchovým koutem a WC, SAT TV, WI-FI, klimatizaci, trezor a balkon nebo terasu. Většina pokojů je orientována na mořskou stranu.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 3 km

Počasí

Bar

18°C Oblačno

Petrovac na Moru

19°C Skoro jasno

Tivat

20°C Skoro jasno

×