800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyAPARTMÁNY GOLF

  • Vzdálenost od pláže je 450 m
  • Apartmány se nachází ve vilové čtvrti Budvy

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

apartmány Golf se nacházejí v bezprostřední blízkostí Vily Golf, v blízkosti známého turistického střediska Slovenska Plaža, ve vilové čtvrti Budvy, která nabízí příjemné prostředí a má vše potřebné v blízkém okolí - restaurace, pekárna, market. Z apartmánů můžete podnikat procházky na pláže, pobřežní promenádu i do starého historického centra Budvy s jedinečnou atmosférou.

Ubytování

klimatizované dvoulůžkové studio-apartmány s možností až dvou přistýlek, vlastní soc. zařízení, lednička, mini-kuchyňka, terasa. Maximální obsazenost je dvě dospělé osoby a dvě děti do 12 let v dvoulůžkovém studio-apartmánu s dvěma přistýlkami.

Vybavení

Wi-fi připojení u bazénu vily Golf (zdarma), parking (zdarma).

Stravování

Snídaně – výběr ze dvou menu ve vedlejší restauraci vily Golf.

Pláž

písčitě-oblázková pláž je vzdálená 450m od apartmánů Golf (Slovenska Plaža) V širším okolí leží další zajímavé pláže, které jsou snadno dostupné pěšky nebo místní dopravou (pláž Havai na ostrově Sv.Nikola, Mogren, Jaz, Bečiči, Sveti Stefan, Kamenovo).

Sport a zábava

možnost využití bazénu před Vilou Golf, která se nachází v bezprostřední blízkostí apartmánu Golf. Poblíž se nachází promenády a samotné centrum Budvy, kde se naskýtají nepřeberné možnosti využití zábavných programů, nákupů, restaurací diskoték, sportovních a kulturních aktivit.

Náš názor

rodinné apartmány v klidnější části Budvy.

Počasí

Bar

18°C Jasno

Petrovac na Moru

21°C Jasno

Tivat

22°C Skoro jasno

×