800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyAPARTMÁNY NIKOLA

  • Vzdálenost od pláže je 100 m
  • Město Budva se nachází 500 m od apartmánů

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Velmi oblíbené apartmány Nikola se nacházejí v blízkosti známého turistického střediska Slovenska Plaža, v blízkosti pláže, asi 500 m jižně od starého města Budvy, kam se dostanete krásnou promenádou podél moře. Z apartmánů Nikola můžete podniknout každodenní procházky na pláže, pobřežní promenádu i do staré historické Budvy s jedinečnou atmosférou.

Ubytování

klimatizované třípokojové apartmány (90 m2), které se skládají ze tří ložnic (dvě dvoulůžkové a jedna třílůžková), jídelny s kuchyňkou, ledničkou, vlastního soc. zařízení, TV a dvou teras (minimální obsazenost 5 osob, maximální obsazenost 9 osob).

Vybavení

apartmány Nikola jsou vystaveny v tradičním kamenném stylu, je zde Wi-fi připojení (zdarma), parking (zdarma).

Stravování

vlastní.

Pláž

písčitě-oblázková pláž je vzdálená 100m od apartmánů (Slovenska plaža). V širším okolí leží další zajímavé pláže, které jsou snadno dostupné pěšky nebo místní dopravou (pláž Havai na ostrově Sv. Nikola, Mogren, Jaz, Bečiči, Sveti Stefan, Kamenovo).

Sport a zábava

Poblíž apartmánů se nachází promenáda a samotné centrum Budvy, kde se naskýtají nepřeberné možnosti využití zábavných programů, nákupů, restaurací, diskoték, sportovních a kulturních aktivit.

Náš názor

apartmány s příjemnou atmosférou které nabízejí vyhledávané soukromé ubytování. Klientům doporučujeme procházky po krásné Budvě a možnost využití výletů k navštívení krás Černé Hory.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 500 m

Počasí

Bar

13°C Jasno

Petrovac na Moru

14°C Jasno

Tivat

10°C Jasno

×