800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyGARNI HOTEL MB

  • Písečně-oblázková pláž 300 m od hotelu
  • Ideální místo na procházky po krásné Budvě a výlety za krásami Černé Hory

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

hotel se nachází v blízkosti známého turistického střediska Slovenska Plaža a historického centra Budvy ve vilové čtvrti Budvy, která nabízí příjemné prostředí a má vše potřebné v blízkém okolí - restaurace, pekárna, market. Z hotelu můžete podnikat procházky na pláže, pobřežní promenádu i do starého historického centra Budvy s jedinečnou atmosférou.

Vybavenost

recepce, WiFi připojení (zdarma), parking (zdarma).

Ubytování

klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky s balkonem nebo terasou, vlastní soc. zařízení, TV, lednička.

Stravování

SNÍDANĚ - formou švédských stolů. Obědy a večeře je možno dokoupit v sousedním hotelu Kangaroo.

Pláž

písečně-oblázková pláž je vzdálená 300 m od hotelu. V širším okolí leží další zajímavé pláže, které jsou snadno dostupné pěšky nebo místní dopravou (pláž Hawaii na ostrově Sv. Nikola, Mogren, Jaz, Bečiči, Sveti Stefan, Kamenovo).

Sport a zábava

poblíž se nachází promenáda a samotné centrum Budvy, kde se naskýtají nepřeberné možnosti využití zábavných programů, nákupů, restaurací, diskoték, sportovních a kulturních aktivit.

Náš názor

hotel s příjemnou atmosférou. Klientům doporučujeme procházky po krásné Budvě a využití výletů k navštívení krás Černé Hory.

Počasí

Bar

20°C Skoro jasno

Petrovac na Moru

21°C Jasno

Tivat

20°C Jasno

×