800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyVILA PEROVIČ

Komfortní vila s kvalitním renomé se nachází ve vilové čtvrti v blízkosti turistického střediska Slovenska Plaža. Okolí vily je poklidné a relaxační. Můžete zde také podnikat každodenní procházky do nedaleké historické Budvy plné architektonických a kulturních skvostů. Po Vašem příjezdu na Vás přivítá milá a přívětivá Jovanka – správcová vily.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

komfortní vila s kvalitním renomé se nachází ve vilové čtvrti v blízkosti turistického střediska Slovenska Plaža. Okolí vily je poklidné a relaxační. Můžete zde také podnikat každodenní procházky do nedaleké historické Budvy plné architektonických a kulturních skvostů. Po Vašem příjezdu na Vás přivítá milá a přívětivá Jovanka – správcová vily.

Ubytování

klimatizované apartmány pro 3, 4, 5 či 6 osob, luxusně vybavené s telefonem, TV, minibarem. Všechny apartmány mají kompletně vybavenou kuchyň s el. vařičem a nádobím, ledničku a myčku. Pro děti do 6 let je možné umístit 1 přistýlku zdarma. Možnost využití trezoru na recepci. Apartmán pro 3 osoby: ložnice se 2 pevnými lůžky a 1 přistýlkou, kuchyň, soc. zařízení, balkon. Apartmán pro 4 osoby: 2 ložnice se 2 lůžky, kuchyň, sociální zařízení, balkon. Apartmán pro 5 osob: ložnice se 2 lůžky, ložnice se 2 lůžky a 1 přistýlkou, kuchyň, 2 sociální zařízení, balkon. Apartmán pro 6 osob: 3 ložnice se 2 lůžky, kuchyň, sociální zařízení, velká terasa.

Vybavení

recepce, terasa, vlastní parkoviště.

Stravování

vlastní, možnost dokoupení snídaně nebo polopenze.

Sport a zábava

poblíž vily se nachází promenády a samotné centrum Budvy, které naskýtá nepřebernou možnost využití zábavných programů, koncertů, diskoték, sportovních a zábavních aktivit apod

Pláž

písčitě-oblázková pláž, vzdálená cca 350 m od vily, možnost pronájmu lehátek a slunečníku na pláži, docházet můžete také na pláž Mogren, Tropicana, Acapulco, Tanga Beach.

Náš názor

vila je vybavená veškerým komfortem, vyhoví i náročnější klientele.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Bar

16°C Polojasno

Petrovac na Moru

18°C Jasno

Tivat

15°C Převážně oblačno

×